Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van most olyan lehetőség...

Van most olyan lehetőség Magyarországon, hogy valaki bevonuljon így katonai szolgálatra?

Figyelt kérdés

Nagyapám idejében még volt kötelező katonai szolgálat, és mindig vonzott a gondolat, hogy én is kipróbáljam. Most adott lenne a lehetőség: abszolválok az egyetemen, de az államvizsgák miatt valószínűleg fél évet csúszni fogok, és ezt az időt a katonaságnál szeretném eltölteni. A honlapjukon nem találtam erre vonatkozó információt, csak a hivatásos katonaságról.

(És nem hiszem, hogy van bármi jelentősége, de huszonegy éves lány vagyok.)

Köszönöm a segítséget!



2019. máj. 14. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Túl sok Éjjel Nappal Budapestet néztél szerintem.
2019. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Fél éves nincs. Minimum 1 év.


Vagy, ami suli és meló mellett is lehet az: ÖNKÉNTES MŰVELETI TARTALÉKOS.

2019. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Elmehetsz szerződésesnek,ugyan alá írsz minimum 1 évet,de az alatt van egy 6 hónapos próbaidő, amin a leszerelési kérelem beadása után 2 nappal már le is vagy szerelve.Milyen jó lenne ha azok írnának ilyen kérdések alá akik értenek is hozzá.
2019. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!