Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Moldova György "A Gyávák...

SándorÚr kérdése:

Moldova György "A Gyávák Bátorsága" kiről szól?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni a Karinthy gyűrűsök között, de senkit nem tudok konkréten beazonosítani

2019. máj. 26. 19:56
 1/3 chtt ***** válasza:
100%
Az index fórumán is találgatták - [link] - ott arra jutottak, hogy Szilágyi György életrajzi adatai megfelelnének... amit azért nagyon sajnálnék, mert szerettem Szilágyit és véletlenül sem tartottam másodvonalbelinek - igaz, ki vagyok én, hogy ilyesmit megítéljek?
2019. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyire régiek között kell keresni, úgyhogy most átfutottam a listát meg az élet utakat újra, Komlós Jánosra nagyjából rá illik a történet, sokkal jobban mint Szilágyira.
2019. máj. 28. 16:48
 3/3 chtt ***** válasza:
100%
Igen, Komlós neve is felvetődött, pláne a nem akármilyen múltja miatt, de őt valamiért elvetették, már nem emlékszem miért (ha van kedved, böngészd át a hsz-ket, nem olyan sok, és ctrl+f-fel gyorsan meg lehet találni). Amúgy, szeretem vagy sem, Komlóst sem nevezném másodvonalbelinek. Kedvelem Moldovát, de kezdem azt hinni, hogy vagyon benne némi, khm, féltékenység? (Nem olvastam a könyvet, szóval talán mégsem nyilvánítanék véleményt, csak úgy magamban tűnődöm:)
2019. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!