Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy pályázat határideje...

Ha egy pályázat határideje június 10. volt, akkor elfogadják, ha június 10-én adtam fel postán elsőbbségi levélben? Beérkezhetett még aznap?

Figyelt kérdés
Vagy csak az a lényeg, hogy legyen addig feladva a levél?
2019. jún. 14. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a beérkezési határidö, akkor természetesen nem fogadják el.
2019. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt június 10-én biztos nem adtad fel, pert pünkösd volt...

De ha random írtál időpontot, akkor sem fogadják el. Mert általában beérkezési határidő van, és az elsőbbségi levél nem aznap, hanem másnap kerül kiszállításra.

2019. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Attól függ hogy beérkezési vagy feladási határidő. A pályázati kiírásban nincs benne?
2019. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőbbségi aznap nem érkezik meg. A pályázati kiírásban le van írva, hogy addig kell feladni vagy addig kell beérkeznie.
2019. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, random írtam egy dátumot, mivel még nem adtam fel, és nem tudom, hogy lenne-e értelme mégis.

A kiírásban (az én példám szerint) az van, hogy: kérjük eljuttatni 2019.6.10-ig

2019. jún. 14. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy te mit írsz rá, a feladási idő számít, és az bárhonnan kiderül, tehát látják, hogy te mikor adtad fel. Tehát ha te ma besétáltál volna a postára, akkor a feladási dátum 14-e lenne, tehát így is úgy is elkéstél volna. Tök mindegy, hogy te mikor írtad meg. De egyébként ha 10-én adtad is volna fel, akkor is el lennél késve. Ugyanis a beérkezési határidő azt jelenti, hogy 10-éig ott kell legyen, nem akkor lehet még feladni.
2019. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2019. jún. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!