Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az a Hodován Milán és mit...

Ki az a Hodován Milán és mit tudni róla?

Figyelt kérdés
Barátnőm (15) azt állítja,valami híres zeneszerző,mást nem mond,csak hogy a tvben látta,azt hiszem ez elég ok aggódni.A weben semmit sem találok róla.Van nője?Mennyi idős mennyire híres?csekkolnom kell mégis veszélyt jelente rám. Beszólásoktól kiméljetek

2019. jún. 19. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha féltékeny vagy egy olyan csókára, akit a nőd csak a tévében látott, az már régen rossz.
2019. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mihago ***** válasza:
Papa, ha még a Google-t sem tudod kezelni, elég hamar ott fog hagyni a csajod. Hacsak nem ő is retardált.
2019. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Hát, ő a barátom, és fél órája ezen röhögünk, szóval ne aggódj, semmilyen veszélyt nem jelent rád! #béke #szeretet :D
2019. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedved harmadik!Ezt mivel bizonyítod?Honnan tudod hogy nem jelent veszélyt??Első kettő mondtam hogy beszólásoktól kíméljetek!Tényleg aggódok értsétek már meg az első szerelmem nem akarom elveszíteni
2019. jún. 19. 19:11
 5/10 anonim válasza:
ne aggódj, meleg, négyesben?
2019. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jó, nem, vicceltem, de szerintem nem kell mit bizonyítanom neked. Te is menj és inkább beszélj a barátnőddel, de üzenem neki, hogy nagypacsi, hogy nézi a Virtuózokat! ( 20/L csak hogy félreértés ne essék :D )
2019. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces........mindenesetre szívesen beszélnék veled privátban,megírnád a neved?Semmi zaklatás csak pár dolgot kérdeznék róla meg megnézném képen tényleg nagy segítség lenne
2019. jún. 19. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs miért aggódnod, ugyanis van nője. (Egy 15 éves tini csaj, nem rég jöttek össze).
2019. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
láttam róla egy cikket most valamikor, nyert valami külföldi díjat és most persze büszke rá a haza
2019. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elég jóképű srác, inkább ne nyugtalanísd magad képekkel.
2020. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!