Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért nem úgy használ...

Férfiak! Miért nem úgy használjátok a piszoárt, ahogy azt kell?

Figyelt kérdés
Rémálom takarítani. Nem értem milyen férfi lehet az, aki meg is törölgeti magát papírral egy pisilés után, amit aztán beledob, hogy elduguljon. Nem erre való! Másrészről jó lenne megtanulni bele célozni, lehetőleg nem a helyiség túlfelén állva, hogy fröcsögjön és csöpögjön a vizelet minden irányba.
2019. júl. 18. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne dolgozz kocsmában, ha zavar az ilyesmi. A normális férfiak tudják használni a piszoárt.
2019. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem olyan egyszerű az a gyakorlatban, ahogy azt egyesek elképzelik. A piszoárnak megfelelő magasságban kell lennie, megfelelően keskenynek kell lennie, hogy ne nagyterpeszben kelljen odaállni és még több anatómiai okokra visszavezethető feltételnek kellene eleget tennie a piszoárnak (de nem teszi).
2019. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Aki pisálás után törölgeti a farkát, ráadásul kocsmában, az nem férfi. Amúgy meg látni időnként egy két fazont, aki össze-vissze huggyozott cipővel, nadrággal szédeleg ki a retyóról. Régebben még nagy divat volt a csikket a piszoárba dobni, de ez utóbbi ugyebár már megszűnt.
2019. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Hölgyem, én mindig bevonoluk a fülkébe pisilni, csak van, amikor az összes foglalt, vagy épp úgy össze van sz@rva, hogy be sem lépek (ilyenkor hol vannak a takarítónők, akik a legnagyobb csúcsforgalomban is úgy járnak ki-be a férfi WC-ben, mint ha az a világ legtermészetesebb dolga lenne). Ekkor szoktam kényszerből a piszoárt használni és mivel kultúrember vagyok, meg szoktam utána törölni a pötschöm, amit aztán nem tudok máshova dobni. :)
2019. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Én csak akkor törölgetem, ha utána pippantás van kilátásban.
2019. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
egyszer beleszartam egy kocsma piszoárjába fogadásból, megnéztem volna a takarító arcát:DDD
2019. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha rémálom a munkád, válts!
2019. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
#6! Te egy igazi bunkó vagy.
2019. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg a #4 is egy bunkó.
2019. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az álló vizeldéket. Pisilés közben elkerülhetetlenül mikrocseppek fröccsennek az ember ruhájára vissza, a tervezési hibák sorozata miatt.

Ember nem gondolhatja, hogy egy gejzírként kitörő vízsugarat bármilyen felületre irányítva az nem fog szétszóródni cseppekre és véletlenszerű pályát felvenni.

Az ilyet használó csak statisztikailag tudja a keletkező károkat minimalizálni. Elkerülni azt lehetetlen.

Vannak méter magas, mélykagyló, lefolyó rendszerű "banán" vizeldék. Ott helyes célzás esetén elérhető a szóródásmentesség. Külföldön használnak is ilyeneket elvétve, mégpedig lépcsőzetesen emelkedő magassággal, hogy mindenki kiválaszthassa a hozzá illőt. Ám ezt is ki kell tapasztalni, illetve oda kell férni. Ha tele a helyiség, nemigen tudsz válogatni. Kell és sürgősen kell, mert a gatyába megy. Mese nincs. Egy nőnek ezt meg kell értenie, nektek sincs ez másképpen. Sőőt... Ugyebár vizelettartásban, menzeszben nektek méginkább nehéz az élet.


Ha rajtam állna, én a fentiek miatt betiltanám az állóvizeldéket a fertőzésveszély miatt.

Bár nem láthatók, de attól még a mm századrésznyi, ezredrésznyi kis cseppecskék ott vannak.

Valóban igaz, hogy általában a vizelet steril, azonban ez csak a szervezet belsejében igaz. Kilépve onnan táptalaja baktériumoknak, gombáknak. Nem beszélve az eleve már fertőzött személyekről.

Épp ezért, ha alkalmas erre adott helyen ülőkés alkalmatosság, akkor inkább az ülőkét WC papírral lefedem és ráülök még kis dolognál is. Állva a fröccsenések miatt az ülőkéset se használom soha.


Amúgy sértőnek tartom az efféle "Férfiak! Miért nem úgy..." általánosítást. Látok én női wc-ket is véres, felfúvódott tamponokkal eldugítva, színültig telve bűzös folyadékkal. Persze a női egyenjogúság miatt pozitív diszkrimináció van - értem én: Minden férfi hímsovoniszta, önző disznó, minden nő a teremtés legnagyobb csodája... Istenem, de jó is lenne nekünk férfiaknak, ha ez valóban így lenne. :)))

2020. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!