Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehet úgy élethű portrét...

Lehet úgy élethű portrét rajzolni, hogy nem tervezem és egyszer javitás nélkül?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak ha már kisujjadból jön ki a portrérajzolás, de szerintem soksok gyakolással el lehet érni ezt a szintet
2019. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, de rutinból kell menjen. Én 10 éve tanulok rajzolni aktívan és még most se jön össze mindig így:D Nekem először szerintem olyan 4-5 év után sikerült. Szóval sok év, meg nagyon sok elrontott és küzdelmek közt helyre pofozgatott rajz van az előtt hogy az ember leül és megrajzol valamit elsőre tökéletesen. Amúgy segít ha rákényszeríted magad hogy ne tudj javítani, például nagyon rövid idő alatt csinálod (kroki) vagy olyan eszközzel amit nem lehet kiradírozni vagy ráfedni, pl tollal, páccal, vízfestékkel.
2019. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!