Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes festészettel foglalkoz...

Érdemes festészettel foglalkoznom? Az alábbihoz hasonló absztrakt szerű képeket szoktam készíteni

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 15. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

ez nagyon szép.

tetszik, ahogy a lélekben megbújó álhatatosság átitatja a kreatív privitencikus szublimatív genohárdját.

És nagyon kifejező. Érződik benne a művész beleérző képessége, és a tárgyak átszellemült ábrázolásának kifejezni akarása.

És miért pont háborúról festettél?

2010. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
sz@r, szerintem sose próbáld többé
2010. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
85%
Nagyon eredeti igazán hatással van rám te egy igazán különleges tehetség vagy remélem komoly karriert fogsz majd befutni ;)
2010. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 d,jpt L ***** válasza:
76%
Ez valami vicc?
2010. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Az első válasz zseniális! Maximálisan egyetértek vele:D Folytasd csak, szerintem a kisgyerekednek nagyon tetszeni fog majd:)
2010. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
hát nem akarlak megbántani,de ilyet mindenki tud csinálni...
2010. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

09:01 akkor csinálj te ilyet :D lehet hogy te is tudnál, de nem neked jutott eszedbe ;))


amúgy kedves kérdező, gondolom ez valami vicc, de ha úgy vesszük, kék szövegkiemelővel dolgozni egyedi stílusra vall, ez lesz majd a különös ismertetőjeled... ha sok ilyet csinálsz és elég nagyokat, tuti megveszi valaki sznob "műértő"

;))

2010. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Használhatnál több színt.
2010. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
te is fiam bluetooth. Azért mert firkáltál valamit, még nem leszel festő te állat. A 4 éves öcsém is csinált ilyet. SZerinted elindítsam a pályán?.
2010. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

nem, elég a kék!! szerintem ez a II világháború során a megszállt franciaországba ejtőernyővel leugró brit női titkosügynökök...én négy ejtőernyőt találtam a képen.

azért kék, mert britek.

és esik az eső, ez is angliát szimbolizálja.

2010. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!