Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a versről?...

Mit gondoltok erről a versről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy kis előtörténet: Van egy osztálytársam de nem berem bevallani hogy nagyon tetszik.


Oly gyönyörű mint az álom

Oly illatos mint a virág

Mégis mikor megcsodálom

Szívemben a magány.


Miért vagy oly csodálatos

Mint a tavaszi napsütés

Mégis mikor rádnézek

Szívemben a kés.



2019. okt. 5. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmegy,volt itt már jobb is.
2019. okt. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) ez az első versem 16/f
2019. okt. 5. 01:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok benne a klisé, tedd bele magadat is a verseidbe, mert azzal lesz az igazi. Írd bele magadat, az érzésidet, ennél sokkal mélyebben, hogy ha valaki elolvassa azonosulni tudjon veled.
2019. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ügyes
2019. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kezdőtől nem rossz. A téma igaz lerágott csont, meg a ritmus-rím is hibádzik, de attól még nem mondom azt, hogy csapnivaló. Gondolom, ez alapján írtads:


Du bist wie eine Blume (Német)

Du bist wie eine Blume

So hold und schön und rein:

Ich schau' dich an, und Wehmut

Schleicht mir ins Herz hinein.


Mir ist, als ob ich die Hände

Aufs Haupt dir legen sollt',

Betend, daß Gott dich erhalte

So rein und schön und hold. (Heine)

2019. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mint mondtam első versem volt. Először is köszönöm a nem lehurrogó kritikát. És nem nem ismertem ezt a verset, főleg hogy németül sem tudok...
2019. okt. 20. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fejlődőképes vagy. Radnóti is és Kölcsey is hasonlóan kezdte, ahogy te. Aztán jöttek életükben a csapások, megrázkódtatások, amik kihozták belőlük az igazi költőt. Nem kívánok senkinek semmi rosszat, így neked se, de aki sokat lát, szenved igazságtalanságot, vagy esetleg felteszi az életét valamire, és ezért vállalja az áldozatokat, azokból jó költő vagy más alkotó lesz.
2019. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egész jó. a Szívemben a magány sort úgy írnám át,hogy szívemből előtör a magány.


A szívemben a kést írd át úgy,hogy szívemben egy kés,

vagy úgy,hogy szívemben megfordul a kés.


A hangzásvilágán ez javítana kicsit,egyébként elsőnek nem rossz.

2019. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!