Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen saját készítésű ajándék...

Milyen saját készítésű ajándékot tudok készíteni?

Figyelt kérdés
A suliban mikulásra saját készítésű ajándékot kell készíteni, csak nem jut eszembe semmi, hogy mit lehetne csinálni, főleg hogy fiú az illető. Kérem aki tud adjon ötleteket!
2008. nov. 17. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2008. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok.
2008. nov. 17. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

pólóra nyomtatni valamit? ezt nagyon nem ronthatod el, ha ismered valamennyire az izlését:)

ha dohányzik az illető, akkor csinálhatnál neki agyagból hamutálat, vagy valami kis kacat tartót, amiben a te jellemed (vagy az övé) benne van. persze ennek nem kell elérni a bolti minőséget, lehet szabálytalan is csak jól nézzen ki. kiindulhatnál a zenei stílusából, hobbijából, stb.. ha egy kicsit elvontabb lélek, fekete viaszból önthetsz neki valami formát, ezt díszítheted valamivel, a végébe kanóc és kész:) ha pl hord fanyakláncokat, csinálhatnál azt is.. látatlanba nagyon nehéz így találgatni. sztem nézz be egy hobby boltba, és ott ihletet fogsz kapni:)

2008. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2009-es naptart kinyomtatni az illeto fenykepe legyen felul.
2008. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem menj be valamelyik kreatív hobby boltba és rengeteg ötletet tudnak adni az eladók!


Pl. a [link]

oldalon tudsz letölteni katalógust, ott árak is vannak, kalkulálni is tudsz.


Lehet kapni pl. natúr falapból készített tárgyakat, pl. papírzsepi tartót, kilincsre akasztható "ne zavarj" táblát, amit Te is kifesthetsz, ragaszthatsz rá valami vicceset.


Ezekből a natúr fa tartókból van még jegyzettömbtartó, ceruzatartó, tolltartó, óralap fából óraszerkezettel (ez pl. a kerek 498.-/db, 20 cm átmérőjű). De pl. van kulcstartó egységcsomag dekorgumiból, 229.-/csomag. Szerintem minden nagyvárosban van ilyen volt, én Pesten a Pólus Centerbe járok.


Ezek kb. 400-600.-Ft-ba kerülnek+ a festés ára.

Vannak kreatív csináld magad csomagok, amelyekben megtalálsz mindent, csak el kell készítened.

Ezeket azért érdemes megismerned, mert rengeteg olyan helyzet lesz még, amikor apróságot kell adni pl. osztálytársaknak, kollégáknak, barátoknak. Szerintem ha elsajátítasz egy technikát és azt jól begyakorlod, többé nem kell gondolkodni, csak továbbfejleszteni az ajándékozást.

Egyébként a kreatív hobby boltokban már elkészített tárgyakat is találsz, azt csak meg kell vásárolni.

Sok sikert, jó kézműveskedést, ha az én tippemet választod.

2008. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szmnt válasza:
origami
2010. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!