Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a kedvenc versetek?

Mi a kedvenc versetek?

Figyelt kérdés
Versenyre készülök egy Wass Albert és egy szabadon választott versből. Viszont a szabadon választottat nem sikerült kiválasztanom. Hosszabb verset szeretnék, 22 éves lány vagyok, a szomorúbb hangvételű versek közelebb állnak hozzám.
2020. jan. 22. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs kedvencem, mert mindig más érint meg.

Legutóbb ezt hallgattam:

https://www.youtube.com/watch?v=SlwL1foUTpk

2020. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szomorút? Tudsz sríni, kétségbeesni, mélyen átadni érzelmeket? Vagy csupán komor és depresszív lenni?
2020. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez, amivel meg is nyertem egy szavalóversenyt:

Nagy László - Vérugató tündér


Egy másik versenyt pedig ezzel nyertem:

Bertolt Brecht - Marie Farrar, a gyermekgyilkos


Nehéz versek, és hosszú lelki felkészülést igényelnek.

2020. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Bármennyire tragikus verset adsz elő, neked elsírni magadat sohasem szabad!!! Te csak közvetíted a történetet. Akkor adod elő jól és meggyőzően a verset, ha a hallgatóságod törölgeti a szemét.

2020. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sírni :) Max kiskoromban mikor elfelejtettem a szöveget :D Amúgy beleélem magam és hatok a közönségre :)
2020. jan. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!