Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Létrehoztam egy oldalt a...

Létrehoztam egy oldalt a Facebookon, amelyen a verseimet írom ki. Hogyan tegyem népszerűbbé magamat?

Figyelt kérdés
Tudom, nehéz feladat 0 követővel kezdeni, de valahol el kell indulnom. Egyelőre csak pár ember van, akik az oldalam kedvelőihez tartoznak, azok is a családtagjaim. Tudnátok valami jó ötletet, hogy több emberhez eljusson az eszmefuttatásom? 18L. Egyébként tegnap csináltam, szóval még elég friss a dolog.
2020. jan. 28. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó verseket írsz, akkor népszerű leszel. Ha meg szarokat, akkor bármit teszel, senkit nem fog érdekelni.
2020. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1# Én is így gondolom. :) Csak időnként elbizonytalanodok, de remélem tetszeni fog majd az embereknek.
2020. jan. 28. 11:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Másold ki a fanpage oldalad linkjét, és oszt meg bejegyzésként az ismerőseidnek.


2. Emeld ki a bejegyzést de azért kell fizetni attól függ hány emberhez akarod hogy elérjen.

2020. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
+Legyen Instagram oldalad is, minél több helyen vagy annál jobb.
2020. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is elgondolkodtam már a hirdetéssel kapcsolatosan, és arra jutottam, hogy csak akkor fizetek, ha nem sikerül egymagam erejéből feljebb jutni. Szóval várok, egyelőre.
2020. jan. 28. 11:51
 6/14 anonim ***** válasza:
ez tök szubjektív dolog ez a b.irodalom témaamit ma olvasol újságokban egyébb irodali helyeken pl a klasszikus vers eltűnt-tehát nem vers..
2020. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmi értelme. HA jó versek, akkor sem. Csoportokba belépni, és ott posztolni, annak sincs értelme.


Egyrészt tapasztaltam, másrészt az embereknek nem a kulúrára van igényük, hanem a tömegsz_rokra, amik jól "fogyaszthatóak" és egy bizonyos szint alatt vannak - Ami már általános.


Meg még annyi, hogy a csoportokban meg főleg nyugdíjasok vannak, vagyis jobban mondva nyuggerek. :D Nézd meg a poetot is, ott is 75-80+ évesek vannak. (De találkoztam már 100 évessel is, nem vicc!).


Ilyen oldalakon, csoportokban, ahol ők vannak többségben, ott csak a kölcsönös nyalás megy. Nézz meg egy poet vers alatti kommentmezőt. Ilyen kommentek vannak, hogy "Gratulálok a versedhez, puszi Jolánka néni"... semmi értelme hidd el, és nyugodtan le is lehet pontozni, attól a valóság még ez.


Ha komolyan írsz és verses valamit akarsz, akkor keress inkább pár embert, akivel össze tudsz jönni sörözőben, cukrászdában, könyvtárban vagy akárhol, és ott minőségi időt töltetek el. Más még az időbefektetést sem éri meg.

2020. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
leírnak valami folyodmányt és aztmondják vers-pedig a vers az az amit középsuliban oktattak..vagy elte magyarszak esetleg-lásd Áprilynak sok embernek fogalma sincs róla,ezt a Jékely vonalat nem eröltetik nekem pl legkedvesebb íróm-mai napig azt olvasom elmélkedem hozzámszól.de pl írj naplót egy évig a nők titkos rejtett élete izgalmas lehet-kicsit elbeszélés leírás titkok info csöpögtetés szerelemmel dúsítva és van egy bomba témád....
2020. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
rlőttem szóló jól beszél vmi irodalmi kört esetleg Kukorelly v vaki aki stilisztikában segít-de könyvtár összegyülős amit írtak k.va jó régi korok zenéit idézi amikr még romantikus vllt kettesben meginni egy teát-könyváraula és egymásra figyelés-esetleg még a sok okos se pofázik-se telfon se ember keress igényes műveket művészetet;) csatlakozok
2020. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7# Igen, észrevettem én is ezt a jelenséget. De ha csak írok és nem osztom meg, annak sincs értelme ennyi erőből. Majd csak lesz valami... :)
2020. jan. 28. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!