Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen kortárs vagy 20. sz....

Milyen kortárs vagy 20. sz. Második felében alkotó költőket ismertek, akik írtak istenes verseket (is)?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis foglalkoztatta a hit témája. Ti kiket ismertek? Köszi előre is!

2020. febr. 6. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Olvass batran gyonyoru magyar verseket mig megteheted mig fiatal vagy.mig van ra lehetoseged!!
2020. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
olvasok-olvasok :)
2020. márc. 23. 22:15
 13/16 anonim ***** válasza:
ha kispénzű diák vagy és szereted a könyveket irodalmat akkor vásárolj a könyvszekérrél budapesten 10helyszinen van kábé érdemes 300ftot befektetni;)
2020. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
néha kispénzű vagyok, valóban, ráadásul diák is, és igen, szeretem az irodalmat, de erdélyi vagyok, úgyhogy a budapesti könyvszekerektől nem vásárolhatok, azonban itt nálunk is van néhány városban könyvszekér. :)
2020. márc. 24. 09:40
 15/16 anonim ***** válasza:

hajrá az ám jóhír!nemmgondoltam volna-de ezekszerint a jó(példa) az máshol is ragadós,örülök h ott is van ilyen lehetőség,kis pénzből nagy befektetést tudsz csinálni!:)

maradandó öröm bármikor felcsapod a neked kedves tetsző könyvet

hidegben hóban melegben napsütésben örömöt ad!

2020. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ráadásul az erdélyi írók garmadája van amit itt is tanulunk-tunk meg amit nem tanítanak tottak-Erdélyben hagyomány a(jó)irodalom
2020. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!