Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Zeneiskolai zene (gitár)...

Zeneiskolai zene (gitár) oktatás általában hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Heti hány szolvézs van? És hány évig? A gitár ha jól rémlik 6 éves, a szolvézs csak 4? Akkor előbb befejeződik a szolfézs és még 2 évig folytatódik utána gitár?

2020. febr. 6. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Négy év a szolfézs, és 8 év az alapvizsga (bár gitárnál most elbizonytalanodtam). Általában kettő szolfézs van egy héten.
2020. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 2 db 45 perces szolfézsóra van. 6 év után teheted le az alapvizsgát gitárból. Szolfézst szerintem iskolája válogatja, én 6 évig jártam. Ha nem szolfézsra, akkor másra szerintem mindenképp járnod kell helyette, vagyis úgy emlékszem nálunk volt valami alternatíva. Viszont az alapvizsga letétele után is járhatsz még mindkettőre.
2020. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Több, mint 20 éve jártam furulyára, az csak négy éves. Nekem csak heti egy szolfézs rémlett, a hangszer volt kettő óra. Most a kisfiamnak nézegettem, elcsodálkoztam, hogy heti kettő szolfézs van.
2020. febr. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!