Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szervezett mar valaki kiallita...

Szervezett mar valaki kiallitast sajatmaga alkotasaibol vagy masnak?

Figyelt kérdés

Van mar kb 30 darab kollazs muvem es jo par festmenyem. Szeretnek kiallitadt szervezni ra. Beszeltem is Budan egy galeriaval de 4 orara 100 ezer forint a berles es kb 80 ember van feliratkozva a hirlevelukre. Nem tul jo balance.

Van valakinek bejaratot utja erre



2020. márc. 5. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha az első 30 művedet akarod piacosítani, akkor annak sikere tendál a nullához. Esetleg csodagyerek vagy? Mutass vmit.


Kiállítást szervezni legegyszerűbben úgy lehet Bp-n, hogy bemész egy nyilvános könyvtárba, és ott megkéred a vezetőt, segítsen felvenni olyan könyvtárokkal a kapcsolatot, amelyek alkalmasak kiállítások lebonyolítására. Ca. 5-6 ilyen fiókkönyvtár is van a városban. 3 hónapon belül lehet kiállításod.


Majd ha a Ráday utca összes galériája eltanácsol, akkor légy letörve. 100e/4 óra tényleg soknak tűnik, ált. 300e/hó a min. Plusz az eladott képek árának fele.


Miért nem próbálkozol a saatchi-n v a fineartamerica-n? Megnézed, eléri-e a műveid színvonala az ottanit, ha nem, bátran gyakorolj önkritikát. Ha igen, regisztrálj.


Jó munkát!

2020. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, megnéztem a saatchi-t azoktól a 10 éves unokahúgom is jobbat fest. Most csináltam vele Picasso képet 2 perc alatt.
2020. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!