Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki hogy áll zongorázásal az...

Ki hogy áll zongorázásal az évek során?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen darabokat tudok mennyi idő állat.

#darab #Zomngora
2020. máj. 22. 16:39
1 2 3 4
 31/32 Barni5 ***** válasza:
0%
Brawl Stars az óvodások játéka
2020. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Szia! Tudom régi a kérdés, de én tavaly szeptemberben kezdtem leginkabb itthon magamtol tanulgatni, csak sokkal kesobb mentem tanárhoz. Novemberre megtanultam az Interstellar fő témáját, decberre meg a moonlight sonata első tételét. Apukam meg hegedul, igy kozos darabokat is tanultunk (pl.: por una cabeza tango), es fellépésekre vagy versenyekre kisebb etudoket is tanultam. Az egészben az a csunya hogy kottat olvasni igy sem tudok😀 videokrol tanultam leginkabb, a dinamikat meg magam izlese szerint valtoztattam. Most egy liszt szerenádot tanulok, bár ezelott elkezdtem a g mollos Chopin balladát de ugy dontottem hogy rendes zongora híján ezzel meg varhatok. Egy yamaha szintetizátorom van ami eddig tökéletes volt, de most ugy dontottem valtok egy pianinora.
2022. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!