Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem tudok hetek óta...

Miért nem tudok hetek óta vásárolni az AlyExpress angol nyelvű oldalán?

Figyelt kérdés
Akármelyik keresőbe írom be, mit szeretnék, kiírja, hogy "Sorry... stb,stb. Éveken át simán vásároltam tőlük. Segítsetek! Köszönöm.

2020. máj. 25. 15:01
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani, az biztos, hogy az oldal az AliExpress, és nem AlyExpress. Esetleg másik gépről/telefonról próbáltad már? Én azt mondanám látatlanba, hogy rossz oldalon próbálkozol, de ennyi alapján azért ezt ne vedd készpénznek :)
2020. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aliexpress-t próbáltad már?

[link]

2020. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát persze!Most is beléptem, de rendelni nem tudok. Régebben simán ment, most kiírja a Sorry-t... balabalabla akármit is írok be karesőbe, nulla találatot hoz ki.Pedig az a termékük biztos van, mert már vettem tőlük korábban.
2020. máj. 26. 15:56
 4/6 savanyújóska ***** válasza:
Sokat segítene, ha leírnád a teljes hibaüzenetet, mert neked is épp az a bajod, és mi, normál esetben nem találkozunk azzal, hogy Sorry.. blablabla.. Amúgy simán lehet, hogy már nem kapható, nekem volt olyan, hogy megrendeltem valamit, és mire megjött, már az eladó sem adott el semmit.
2020. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendeltem náluk még januárban egy pár cipőt. Annak rendje-módja szerint ki is fizettem, de a mi napig nem kaptam meg. Nem tudok velük kontaktust teremteni. Ali baba eladta az egész üzletet tavaly szeptemberben; nála ilyen nem fordult elő. A magyar oldalán újra kell regisztrálni? Megpróbálnék velük értekezni. Segítsetek.
2020. jún. 30. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Mostmár tényleg nem értek egy kukkot se ebből.

Milyen magyar aliexpresszről beszélsz?

Erről?

[link]

Ennek semmi köze az igazi aliexpresshez.

Én most kipróbáltam az igazit, bármire rákereshettem, és a két szép szemedért vásároltam is. Minden hibátlanul működik. Sehol nem volt "sorry".

2020. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!