Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudom, hogy jó-e amit...

Honnan tudom, hogy jó-e amit rajzolok csendéletet? Gondolok itt az elcsúszásra

Figyelt kérdés

Mert csakorolhatok én akármennyit,ha nem tudom hol rontok és mit kéne még javítanom.

Mert órán van olyan, hogy én úgy látom a dolgot, de a tanár nem,végül kiderül, hogy neki van igaza.



2020. jún. 5. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Belinkeled a képeid, és a gyaki művészetszerető népe jóóól megszakérti neked. Vállalod a kihívást?
2020. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem😂 nem akarok senkit most ezzel megbántani, de tuti nem tudnának bele kötni. Magam akarok megbizonyosodni, hogy az amit csinálok vagy sem! De nem tudom hogyan xd
2020. jún. 5. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

egyes vagyok


"de tuti nem tudnának bele kötni" arra gondoltál már, hogy az egód mérete akadályozza a tisztánlátásodat? Nem gondoltál, ugye? Pedig kellene.

2020. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ázért de tuti nincs akkora eltérés. Egy átlag emberi szemel nem lehet észre venni a hibáimat, mert tényleg nem nagy eltéréseim szoktak lenni. És tudod nagyon kicsi önbizalmam van, de ezt azért csak jobban tudom
2020. jún. 5. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

"És tudod nagyon kicsi önbizalmam van, de ezt azért csak jobban tudom" Ebből a megjegyzésedből csak az derült ki, hogy nem ismered az önbizalom szó jelentését. Ez is hiba, de remélem, hogy a rajzaidon nem látszik meg.


Tehát nem vállalod a kihívást. A kockázatkerülő vsz sikerkereső személyiség ellentétpárról hallottál-e?

2020. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak egyszerűen MAGAM AKAROM ELDÖNTENI,HOGY JÓ-E VAGY SEM! MIT RONTOTTAM!!! Ennyi. Ha erre nem tudsz válaszolni ne írj döbbet. Tisztában vagyok magammal, tudom mit tudok, ismerem magam. Te viszont nem! Szóval ne engem szóljál le tévesen. Nem ismersz és még válaszolni sem tudsz a kérdésemre! Hogy hogyan tudnám magam megállapítani hogy jó-e? Én, nem más!

Szóval nem vagyok kiváncsi további olyan válaszaidra ami nem a kérdésemmel kapcsolatos.


Amire már nem fogok választ kapni, úgysem.

2020. jún. 5. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
"Hogy hogyan tudnám magam megállapítani hogy jó-e?" Erre a kérdésre nem kaphatsz választ, csak magadtól. Te magad írod, olvasd csak vissza: "MAGAM AKAROM ELDÖNTENI,HOGY JÓ-E VAGY SEM!" Hogy döntesz, jó a rajzod? Dönts jól...
2020. jún. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nézd meg tükörben a munkádat.
2020. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A tükör jó ötlet, de fejjel lefelé is érdemes.

Amúgy mégiscsak jó ötlet lenne, ha mi is megnézhetnénk. Adhatunk tippeket, amik alapján eldöntheted, hogy jó-e a kép vagy érdemes rajta fejleszteni.

2020. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De am még ide feltölteni sem tudom.

Meg telefonnal világítom meg és a fény akkor elveszik mikor lefotoznám.

2020. jún. 12. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!