Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen zongorát vegyek, ha...

Tralalalaal kérdése:

Milyen zongorát vegyek, ha teljesen kezdő vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már évek óta szeretnék elkezdeni zongorázni, eddig még csak laptopon klaviatúrával játszottam de abból már elegem van és úgy döntöttem veszek egy rendes zongorát/szintetizátort, valamit amivel lehet játszani. Ebben kérném a segítségeteket, hogy mit ajánlatok teljesen kezdőnek. A keret amit rá tudok szánni az nagyjából 50 ezer ft.

Illetve lenne egy olyan "kikötés" is, hogy tudjam fejhallgatóra csatlakoztatni, azaz csak én halljam amit játszok, a család pedig ne



2020. jún. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp teljes méretű billentyűkkel rendelkezőt vegyél ha idővel rendes zongorára akarsz váltani.
2020. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használt ötoktávos midibillentyűzetre vadásznék, az nem nagy pénz, el tudod adni bukó nélkül, és a laptoppal, asio4all driverrel, ingyenes daw + ingyenes vst pluginparkkal tudsz foglalkozni a dologgal, jobban el tudod dönteni, mi legyen az irány.
2020. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2. Válaszadó javaslatával teljesen egyetértek!!! Sokkal diverzebb, a midikontroller+pc és költséghatékonyabb is.
2020. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha használt szintetizátort veszel, az szerintem kezesebb, mint a midibill. Könnyen magaddal tudod vinni akár haveri összejövetelekre is. 5 oktávos, dinamikus billentyűzettel legyen. Persze más kategória, mint a zongora, de nagy előrelépés lenne.
2020. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fellépős rigre akkor költenék, ha legalább már a repertoáromon stabil vagyok.
2020. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!