Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van olyan csodálatos dal ahol...

Van olyan csodálatos dal ahol a NŐ feltárulkozik elmondja érzéseit-elkesergi akár(ilyenre gondolok mint szerelem szerelem-azbajom van véled) akár mai akár archaikus-csak ahol a nő versben dalban feltárulkozik megmutatja a lelkét?!?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 13:22
 1/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. jún. 16. 13:22
 3/7 A kérdező kommentje:

Nemtudom mekkora a valóság tartalma-de ennek az asszonynak csodálatos lelke van

tudom kovács Nórit is bár nekem inkább az eredeti Sebestyén Mártával(amit a filmben így nagyon elő is adtak)az maradt meg eredeti klasssziknak(Class-Sík)

2020. jún. 16. 14:49
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ezeket ismertem-de pl volt vmi Athinazea görög énekesnő-évekkel ezelőtt halgattam2014-5-6 környékén olyan lélek volt a hangjában...ámultam bámultam-egy magas görög szőke nő-egy világos stúdióban énekelnek majdnem mintha voice vagy mi tehetség(telen)kutató-3 énekescsajszi táncol!Athenazea énekel de hogyJézus nincs meg sehol......
2020. jún. 16. 14:52
 5/7 A kérdező kommentje:
de írhattam volna ezt is :Gép ne a saját gondolattáramat használd!!(ha érted)
2020. jún. 16. 15:02
 6/7 A kérdező kommentje:
a női érzések vajon a mai (modern) művészetben hol fedezhető fel(egyátalán)-nő nőiesség?!?
2020. jún. 17. 00:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Indenki szineszkedik?!?
2020. aug. 18. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!