Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A metszett kristálypoharak...

A metszett kristálypoharak (szinesek) mennyire értékesek? Hosszúszárú talpas metszett.

Figyelt kérdés

#metszett, kristály, üveg, szinezett, pohár #érték, áron alul, bizományi, jó állapotú, használt
2020. jún. 17. 00:41
A kérdező szavazást indított:
drága, értékes
értékes, de régebben nem volt az
ma már nincs értéke, de régen értékes volt
sosem volt értékes
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy legyen összehasonlítási alap, nézz körül itt:

[link]

2020. jún. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a dolgok külselyét azt valóban meglehet venni-nade a dolgok belsejét?!?(itt nem az innivalóra értettem...)
2020. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második kérdező:a külsejét pontos j -vel írjuk. De most nem ez a lényeg. Mire akartál célozni ezzel a félig kijelentő mondattal?
2020. jún. 17. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
a dolgok magva-lelki nyugalom béke(bár elcsépeltnek tűnik-de hamra elillannak)
2020. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha dolgokról van szó, dehogyis nincs a dolgoknak belsejük. Pl. egy töltött keksznek is van; a töltelék. A golyóstollnak is, egy épületnek is van belseje. Sok dolognak (tárgynak)van belseje. Na jó, legyen igazad, egy pohár tényleg üres, ha nincs benne valami...
2020. jún. 17. 19:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, így már értem,ebben tökéletesen igazad van, ebben biztos a felgyorsult életnek is szerepe van. Akkor megnyugodtam, kezdtem azt hinni hogy az egyik nem tagjaira gondoltál...Bár az emberek nem dolgok és nem is robotok. Köszi a választ.
2020. jún. 17. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Belváros váci utca 9 nekik(is) dolgozunk...

de egy ideje rá vagyok kattanva egy török költő verseire...

annyira nyugtat...Ő beszél Párizsról így:"metszett üvegkristály ha megpengeted aranycsillámot szór"


izééé-bocs a sok lelk-izéésért

;)

2020. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!