Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 19 éves vagyok, lehet még...

19 éves vagyok, lehet még belőlem színész, úgy hogy semmilyen színészi múltam nem volt? Tehát kb mostanában pattant ez ki a fejemből, mert már nem szeretem azt a szakmát amit csinálok. (Zeneművészeti egyetemen vagyok első éves).

Figyelt kérdés
Kiből lehet egyáltalán színész? Érdemes megpróbálni mondjuk egy színitanodába elmenni, és később a Színművészeti egyetemre felvételizni vagy felejtsem el az egészet?

2020. júl. 6. 01:19
 1/10 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekel.De sztem mindenképp vágj bele ha ez az álmod.
2020. júl. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bőven időben vagy még. Próbáld meg a Színművészetit! Ha nem vesznek fel elsőre, akkor érdemes többször próbálkozni, közben kereshetsz egyéb színitanodát.
2020. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Színművészeti Egyetem vagy a Kaposvári Egyetem színész kara. Még fiatal vagy, semmit sem vesztettél, szerintem az az egy év (vagy kettő) belefér, és jó tapasztalat. Én támogatnm ezt az ötletet és próbálkozást.
2020. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze,egyébként ezt tuti lepontozzák,de ha utána nézel,sok híres színész úgy lett színész,hogy köze nem volt hozzá,csak meglátták benne azt ami az adott szerephez kell😌 Ezt azért írom,mert ha nem szeretnél végzettséget szerezni,akkor is lehetsz,főleg ha tudsz mondjuk angolul,mert külföldön is próbálkozhatnál. Úgy hallottam a Mucsit is csak 3.szorra vették fel (ami woow),de pl Katherine Langford sehol sem tanult,mégis egy videójával főszerepet kapott a 13 okom volt sorozatba.
2020. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia az angol megy, csak nem tudom hogy magyarokat mennyire látnak szívesen külföldi filmekben az akcentus miatt. (?) te esetleg erről tudsz valamit?
2020. júl. 7. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor ebben az évben júniusban vagy májusban adták a tévében,hogy ilyen Dobó Kata próbálkozott de neki nem jött össze valami nagy szerep,de úgy gondolom mindenki más,ők amúgy sem a fiatal kategória.

Belegondolunk netflix filmekben is mintha direkt kezdők lennének,szóval szerintem a legjobb kezdőállomás ott lehetne,mindenkinek esélyt ad,főleg a sorozatok. Figyelni kell a castingokat,múlik a szerencsén is ez a szakma szerintem,de jobb ilyeneken próbálkozni,mint a semmit nem érő Barátok köztnél.

Én is egyszer meg fogom próbálni,ha az angol menni fog,aztán vagy-vagy+gyakorlás a mimikát,a hanglejtést,filmeknél is érdemes nézni,én önkéntelenül is sokszor azt az arcot utánozom közben,szóval tényleg sok sikert! Nem lehetetlen semmi😌

2020. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok külföldi híres színész beszéli akcentussal az angolt. Olaszok főleg. Az nem akadály.
2020. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ismered a régi Top Geart / Grand Tourt, de Clarksonéknak semmi színészi végzettségük nincsen, hivatalosan most sem "színészkednek", pedig évtizedek óta csinálnak remekül megszervezett epizódokat. Nagyon sokszor spontánnak tűnik az egész műsor, főleg a 'Special' részek, pedig sokszor napokat dolgoznak egy nagyobb poénon pl.
2020. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam, hogy színész leszek, de aztán meg tudtam a tandíj árát és sajnos nem jöhetett szóba. De, mivel ez nem jött össze, így követem a másik álmom és filmes leszek. :)

Úgyhogy, ne add fel! Kövesd az álmaidat!

Az is lehet, hogy pár év múlva találkozunk egy film forgatáson. 😄 Addig is hajrá! :)

2020. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az akcentus miatt nem érdemes aggódni, mert Arnold Schwarzenegger is osztrák származású, és ő volt az egyik legfelkapottabb színész!
2020. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!