Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a legjobb művész minőségű...

Xname kérdése:

Mi a legjobb művész minőségű vízfesték?

Figyelt kérdés
Hallottam a white nights festékről de nem tudom jó e. Tubusos is jó, de alapvetően paletta formátumban gondolkozom. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. júl. 30. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A plaletta nekem jobban bejött aminek kis porcelán tégejei vannak.


Szerintem színenként változó hogy mi milyen minőség, pl van 3-4 bombajó és 2-3 tragikus minden palettában.

2020. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A White Nights eredetileg St Petersburg, a White Nights csak a sorozatneve. Egyébkéknt egy nagyon jól pigmentált, minőségi, puha, kevésbé repedező festék. Tapasztalatból mondom, hogy sokáig jó, persze ez attól is függ, hogy mennyire vizesen használod, és, hogy külön palettán kevered-e a színeket vagy magában a festékben.


Amit még igényesnek tartok, az a Winsor&Newton, illetve egy rövid ideig használtam Talens Van Gogh vízfestéket is (csak ellopták).

2020. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia szerintem az St. Petersburg Sonnet(white nights 2.0 csak olcsobb) ugyanazokbol a pigmentekbol keszult csak sokkal olcsobb 7 ezer forintert kapsz 24 szilket(nem tudlm hogy egesz vagy fel szilke-e de dobok egy linket)

[link] nagyon jó ár érték arány és egy nagyon jó akvarell. Csak ajánlani tudom(az oldal az megbízható rendszeresen rendelek onnan, de van boltjuk Budapesten ott élőben is megnézheted)

2020. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Vagyok, white nights 7ezerert kalsz 12 szilket, nem mind1 hogy 24 vagy 12 ugyan annyiért. (tudom hogy szarul fogalmazok, nem kell leállni bullyngolno :(.)
2020. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!