Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki volt Lázár Ervin első...

Ki volt Lázár Ervin első felesége?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom az infót. Csak Vathy Zsuzsa írónőt említik meg mindenhol mint második feleségét (a családja kapcsán), pedig első gyermekét, Zsófiát az első felesége szülte. Ki volt utóbbi?

2020. aug. 9. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


nem tartott sokáig

2020. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tévedsz, előző. Nem olvastad el az első kommentemet. Mindenhol, ahol csak utánaolvastam, jelzik, hogy a három gyermeke közül kettőt Vathy Zsuzsa írónő szült neki. Míg a legidősebb gyermekét nem ő. Na de kicsoda? Ez a kérdésem.
2020. aug. 9. 19:57
 3/5 A kérdező kommentje:
ELNÉZÉST, benéztem! Igazad van! Nem értem, miért nem láttam. Pár órája olvastam Zsófiáról a wikipédián, amit linkelsz, de NEM láttam a feleség nevét, hanem cak hogy Zsófia az elsőszülött gyermeke. Nem lehet, hogy e percekben korrigálták?? Én nem vettem volna észre?? Egy órája még nem láttam ott!
2020. aug. 9. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, minden lehet. De nem én voltam, az biztos :)
2020. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmi baj, elnézésed kérem. :) Vagy szelektív volt a látásom aznap, vagy tényleg azon órákban javították a wikipédián... Mert hát megnéztem, és egyszerűen annyi volt, hogy Zsófia... Nézem, és ki szülte? Semmi adat... Vagy szelektív látásommal vakfoltot észleltem, fogalmam sincs...


Ezek után írtad a válaszod, ezek szerint. Én meg nem értetem, mi történt, lehet, h közben beleírták, fogalmam sincs.


Nem te vagy a hibás, köszönöm neked, hogy szóltál. :)

2020. aug. 11. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!