Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik az az irodalmi mű,...

Melyik az az irodalmi mű, amiben egy férfi ellopja a szeretett hölgye ürülékét?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik, mert az is, de esküszöm emlékszem egy ilyen műre általános iskolából. Akkor is ki voltunk már akadva rajta hogy mekkora hülyeség már ez, de azóta is bárkinek mesélek róla, hülyének néznek, hogy ilyen biztos nem létezik.


De röviden annyira emlékszem belőle, hogy régebbi időkben játszódik és van egy férfi, akinek nagyon bejön egy úri hölgy. A hölgynek valamiért a cselédjei rendszeresen egy dobozba viszik el az ürülékét és vizeletét, és a férfi pedig egyszer ezt ellopja valahogy és az a történet vége hogy ízlelgeti a tartalmakat.


Ui.: eskü nem gerjedek rá és nem azért keresem :C Csak szeretném tudni hogy nem az én elmém elcseszett szüleménye ez a történet és tényleg létezik, ezt bizonyítanom kell magamnak és barátaimnak.



2020. szept. 21. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Rómeó és Fekália
2020. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Elsőre nagyon olyan, mintha De Sade márki egyik könyvében lenne, de azt tuti nem tanítják általánosban
2020. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
öreg kiba.szott bizarr vagy-kend a hajadra!!!
2020. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy mostanában miket olvastatnak az általános iskolában.

De én annak idején elolvastam a kötelező olvasmányokat és ilyen nem volt közöttük.

2020. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
H az abberacio mióta divik igazán azt se lehet tudni!!
2020. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!