Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 35 éves lettem. és gyerekkori...

35 éves lettem. és gyerekkori álmom vált valóra egy igazi hegedűvel! Amit most használni is szeretnék. Hol tanulhatnék meg játszani rajta? Ja igen. Pest megyei vagyok, pontosabban Nagykáta környékéről keresek magán tanárt. Persze olcsón.

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs a környéketeken zene suli? Nálunk kb 800 ft-ért lehetett itt magánórákra járni, alkalmanként mondjuk volt, hogy ketten is voltunk, de nem ez volt a jellemző. Én tehetségtelennek éreztem magamat sajnos a zenéléshez, ezért gyorsan feladtam, de a tanárom kitartásához minden elismerésem! :) Ha ilyen iskola nincs a környéketeket, akkor passz. Nincs ismerősöd aki játszik valamilyen hangszeren? Talán ő segíthetne ebben!
2010. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szolnokon van zene iskola.(Bartók Béla)

keress rá a google-ban.

2010. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy:D Mármint bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez tök jó dolog, hogy gyerekkori álmod vált valóra és izgatott vagy:)
2010. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogy haladsz? Jók az izmaid még a hegedüléshez? Nekem 25 évesen azt mondták késő folytatnom.
2010. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!