Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aktmodellkedésért milyen...

Aktmodellkedésért milyen óradíjat lehet elkérni?

Figyelt kérdés

Sima modell már voltam, de most aktmodellnek akarnak szobrásztanulók egy művésztelepre.


Szerintetek az aktért sokkal többet el lehet kérni, vagy annyival azért nem dobja meg az óradíjat?


Milyen összeget láttok reálisnak nettóban?


(állítólag nagyon kellek nekik, mert nem találnak jó testfelépítésű fiúaktot, én meg sportoló vagyok, szóval minden oké lenne, csak nem akarok pofátlan se lenni, ha valakinek van esetleg tapasztalata, az segíthetne, köszi)


2010. aug. 7. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az iskolában 300-500 FT között volt az aktmodellek óradíja.
2010. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

uhhhhhhh

ez nagyon kemény :(


komolyan mondod ???


Hát itt az előző srác aki volt, az 8 ezer / óra díjjal dolgozott, nekem ez a 300-500 nagyon hihetetlen, de azért köszi a választ !

2010. aug. 10. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 7-800ft. De van, aki pl ebédjegyért is vállalja, meg fizettünk már sörrel, borral is...
2010. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja egyébként meg halál mindegy, hogy milyen a testfelépítésed a művésztelepen, ez k*-ra nem számít, csak valsz nem találnak férfi modellt, ennyi...
2010. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a testalkat mindegy?

hát úgy látásból ismertem azt a két srácot aki korábban aktmodelkedett náluk, és mindkettő bizony hát eléggé lányok bálványa, szép izmos testű srác, és most is az az elvárás részükről, hogy azért legyen jó testeflépítése az aktmodellnek, mert akár szobrászathoz akár máshoz azért mégse mindegy nekik.


az pedig igaz, hogy nem találnak, állítólag fiú aktot nagyon nehéz, nőből van egy vagon, de fiút meg nem találnak


na de már megegyeztünk, köszi !!

2010. aug. 12. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!