Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol találhatnék erre zenész...

Hol találhatnék erre zenész fiatalokat?

Figyelt kérdés

Van egy (annyira nem népszerű, nem magyar) énekes, aki emo, trap, rap, hip-hop témában énekel, kicsit "darkos". Nekem nagyon átjön, amit csinál. Vannak befejezetlen számai (részletek), ami sokszor nagyon idegesítő tud lenni. Felrak kb. fél percet, max egy percet... Többször kértük tőle, hogy fejezzen be néhányat, de azt mondta, hogy azt ne várjuk tőle. :D :(( Olyan jó lenne, ha ezeket valaki befejezné, valamint olyan jó lenne ezeket a számokat (szimfonikus) zenekari előadásmódban hallgatni. Vagy akár egy hegedű trió, ami bővülhetne, bár

a zongora, gitár is nagy szerepet játszik nála...


Hol tudnék olyan fiatalokat találni, akiknek hobbijuk a zeneírás, tudnak hangszeren játszani, ez a stílus közel áll hozzájuk, valamennyire felszereltek és akár talán egy-egy szám meghallgatása után, ők is éreznék azt amit én :D, és amatőr módon (folyamatos fejlődéssel), elkezdhetnénk a dalokat "rekonstruálni"?!. :D


Egyelőre "énekelni tudok" "csak".



2020. okt. 3. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom tudok-e segíteni, de emo vagyok, tudok gitározni, úgyhogy ja...
2020. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha én lennék az apád azt javasolnám, engedd el egy lelkibeteg pojáca követését. Ha tetszik a stílus, keress profi előadókat, akiket hallgathatsz. Természetesen támogatnám, hogy zenével foglalkozz. Tanulj egy hangszeren, ha énektehetséged is van, szintén foglalkozz vele, kérd ki tanár véleményét, vegyél órákat.


Mindenki úgy születik, hogy nem tud semmit. Ha okos vagy, azokban a dolgokban, amik érdekelnek, kikéred a profik tanácsait, taníttatod magad a lehetőségeidhez, erődhöz mérten.

2020. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első, írok privátban. :)


Kedves Második, szép tőled, hogy ezt így leírod, de úgy örülnék neki, ha a kérdésemre érkezne válasz, amiért ez az oldal megszületett. :)

2020. okt. 4. 09:06
 4/10 Waff ***** válasza:

"Emo vagyok, tudok gitározni....úgyhogy ja..


:D :D

2020. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor neked is megírom kedves utolsó, még egyszer: Feltettem ide egy kérdést, szeretnék rá megoldást találni, nyilván tisztában vagyok vele, hogy nem innen fogok összehozni egy zenekart, de kezdésnek talán pont jó csak egy szimpla kérdeskiírás, majd alakul tovább és bízom benne, hogy sikerül megvalósulnia annak amit elképzeltem. Ide nem kell "kommentálni", kioktatni, ide egyszerűen csak választ kell írni. Ha nem tudsz érdemben hozzá szólni, kizárólagosan a kérdésemre hagyatkozva, kérlek ne írj! És végképp ne sértegess senkit!!! Fogalmad sincs milyen szinten tud gitározni, nem láttad, csupán csak egy mondatból, és egy nicknévből így reagálni, nagyon "egyszerű dolog".


Ha esetleg valakinek van ötlete, szívesen fogadom, akár privátban is.

2020. okt. 4. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgathatom?😊
2020. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán mert megszűnt a legjobb magyar zenészkereső oldal a zenészadatbázis (én is ott voltam) úgyhogy kampó. De ha beírod a gúúgliba hogy zenészkereső, akkor jönnek az oldalak még amit keresel.
2020. okt. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon-nagyon köszönöm a hozzászólásod, nagyon sokat segítettél vele. :))))
2020. okt. 6. 23:24
 9/10 anonim válasza:
Hát, nem tudom, hogy tudok-e segíteni. De nekem nagyon tetszik az emo zene bár én magam nem vagyok az (egyenlőre). Hangszeren játszani,csak egy kicsit tudok, mivel épp gitározni tanulok. Viszont néhanapján dalszöveget is szoktam írni (angolul). Nem tudom, hogy tetszenének-e, mivel még csak nemrég kezdtem. Plusz nem tudom, hogy tudnék - e egy megadott témában írni vagy valaki művét befejezni, mivel nekem kell egy bizonyos hangulat az íráshoz.
2020. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 18:23-as írtam üzenetet. :)
2021. jan. 5. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!