Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyiért áruljátok a digitáli...

Mennyiért áruljátok a digitális médiumban készült megrendeléseket?

Figyelt kérdés

Példák külföldről.


[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintetek magyar viszonylatban mennyit kérjek el?


Természetesen jól rajzolok, ez is a szakterületem, de privátban eddig nem rajzoltam.

Emiatt van könyvelőm stb.


Egy átlagos egész alakos portré általában 6-7 óra munka.

Egy büszt kb 4-5 részletességtől függően?

Vonalrajz 1-3 óra.



2020. okt. 8. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyit szeretnél keresni naponta?

A leírásod alapján: egész alakos portré 20-30K. Vonalrajz 10K.

2020. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könyvelőd van?! Megkérdezhetem, mit dolgozol pontosan, hogy ilyesmi is belefér?

Amúgy én úgy tapasztaltam, magyarok számára "luxus" saját rajz készítettése, nagy részük nem tud ilyesmit megengedni magának (vagy te jársz rosszul). Jobban megéri külföldieknek csinálni. Általában próbálok minimum 8-12 eur/óra körül mozogni (előre kiszámolom, kb. mennyi időt vesz majd igénybe egy rajz, és csak a végleges árat adom meg).

És ha azt látod, hogy túl könnyen belemennek, következő alkalommal megpróbálhatsz emelni. Meg attól is függ, van-e egy jól felépített, gazdag portfóliód, ami alapján a kliens tudja, mire számíthat tőled.

2020. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tetoválással foglalkozom, szóval ez nincs olyan távol.
2020. okt. 8. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!