Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van olyan lap/magazin/online...

Van olyan lap/magazin/online újság Magyarországon, ami ad ki amatőr novellákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta írogatok, most pedig, hogy jön a karácsony, eszembe jutott, hogy hátha van olyan lap vagy akár online magazin Magyarországon, ami kiadná valamelyik novellámat.

Ha van ilyen, tudnátok elérhetőséget írni? Illetve érdeklődnék még, hogy fizetnek-e érte és ha igen, akkor mennyit.

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. nov. 15. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Neked kell fizetni érte, milliókat (normál kiadásnál, interneten más a helyzet).

Vagy: blog.hu

2020. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Indíts inkább egy saját blogot. Magyarország egy mocsok sz.r lehúzós hely, ha írásról van szó. Még te fizetsz rá...akkor inkább egy blog, az ingyen van, utána, ha jól csinálod, van olvasottságod, akkor később akár pénzt is tudsz belőle csinálni, ha persze az is a célod. Ha csak hobbi és jól esik, főleg az elismertség, akkor vesztenivalód nincs. Mondanám még az ilyen pályázatokat, de azok többsége egyszerű bunda...főleg, ha esetleg pénzt is lehet nyerni.
2020. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A she.hu portál most keres írókat. Fizetni nem akarnak nekik, de ha ez neked nem probléma, szerintem próbáld meg. Én a FB-n olvastam a felhívásukat.
2020. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!