Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az ilyen szintű portrék már...

Az ilyen szintű portrék már alkalmasak eladásra, rendelésre? Ha igen, akkor körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés

Még nem diákmunkázhatok, szóval gondoltam kereshetnék egy kis pénzt portrék készítésével. Linkelek párat a rajzaim közül, kérlek csak akkor írjatok véleményt, ha az összeset végignéztétek. Ha valami feltűnő hiba van, azt is írjátok le légyszi:)


Ariana Grande:

Eredeti kép: [link]

Az én rajzom: [link]


XXXTentacion:

Eredeti kép: [link]

Az én rajzom: [link]


Melanie Martinez:

Eredeti képek: [link]

[link]

Az én rajzom: [link]


Lana Del Rey:

Eredeti kép: [link]

Az én rajzom: [link]


Lil Peep:

Eredeti kép: [link]

Az én rajzom: [link]



2020. dec. 13. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Van banned tehetség érdemes lenne magántanárhoz járnod.

2020. dec. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó egész korrekt, de azért a tónusozást még gyakorolni kell.
2020. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem tök tehetséges vagy, de én még nem adnék el portrékat. Viszont ha így haladsz, hamarosan szerintem simán menne az eladás is. Amúgy, ha nem baj a kérdés, hány éves vagy?
2020. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melanie Martinez:olyan paor lillás lett nagyon;)
2020. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

meg lehet próbálni, max nem adsz el, sokan szoktak eladni, akik gyengébben alkotnak

A hajat próbáld meg eloszor arnyekolni, es a vegen nehany csikot a sotettebb reszek felol, szerintem sokat dobna rajta

Valamint a szemplillák egy kicsit suruek, egyenesek realizmushoz, de gyakorolj minél többet, keress technikákat

2020. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!