Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a különbség az olcsóbb és...

Mi a különbség az olcsóbb és a drágább üvegfestékek között? Te milyet használsz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
szia4én vettem már olcsobbat és higabb volt,nem fedett szépen.a tescoban szoktam vásárolni,közép kategoriásat.a márkáját nem tudom,mert már rég vettem,meg nem szoktam nézni,meg még azok jók,amikhez sablon is van,gyerekeknek készülnek.legalábbis még nem csalódtam bennük.
2010. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Akkor kb milyen értékűt veghyek? Ezlesz az első üvegfestésem és még nem vettem.

Köszi

2010. aug. 14. 05:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én marabu glasart-ot használok már 7 éve, és tökéletesen elégedett vagyok vele:) Szerintem szépen fed, és gyönyörű élénk színei vannak. A "decor" festékeik viszont nekem nem jöttek be. Amúgy ezen az oldalon találsz árlistát is hozzá ha érdekel: [link]
2010. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Igen, az olcsóbb az hígabb és rosszabb állagú. Több idő kell a száradáshoz. A nagyon olcsót pedig a kontúrfesték nem tudja tartani. Olyan híg. Én már jártam úgy. A drágább, valamivel tömörebb. Jobb színt ad és a fóliáról is jobban lejön. A kedvencem a "Folia Antik" elnevezésű üvegfesték. gyönyörű színt ad. Tudok ajánlani egy másikat is: Window Paint SEt" Ez dobozban kapható. Jár hozzá fólia is. A másik az tubusokban van. Egy tubus a 100 forintot is eléri. Tehát ha veszel 12 tubust az drága mulatság lesz. Van rengeteg szín. Régebben lehetett kapni a Tesco áruházakban is. Kontúrral együtt. Volt még átlátszó, sárga, és színes kontúrfesték, ami elég ritka.

Jó festegetést kívánok!

2010. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk amit én linkeltem az üvegfesték, amit a 3. írt az meg üvegmatrica-festék. Konkrétan melyik is kellene, kérdező?
2010. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jártas ebben, de szerintem üvegmatrica. Amit sablon alapján ki kell színezni és ha megszáradt le lehet húzni a fóliáról és dekrácinak bárhová lehet ragasztani.
2010. aug. 15. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg üvegmatrica. Én abból is a marabut használtam...szerintem nagyon jó minőség, bár nem túl olcsó (80ml-es üveg 900 ft). Viszont az olcsóbb kategóriákkal az a baj, h pl. nem fed szépen, buborékos/lyukacsos lesz, vékony lesz, nem lesz élénk a színe... sajnos a festéknek meg van az ára. De ha először próbálod, lehet hobbi/művészboltokban kezdő szetteket kapni alap színekből pár ezer forintos áron. Egyébként az üvegmatricában keverni is lehet a színeket, tehát mindenképp szerezz be 1 sötét és 1 világos árnyalatot a színekből!
2010. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!