Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elfelejtettem verset írni. Mi...

Elfelejtettem verset írni. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

4 éven át írtam heti szinten, volt amikor 2 - 3 is sikerült, mindenféle erőlködés nélkül. Utána mindig jobban éreztem magamat, másoknak pedig tetszett.


Utóbbi fél évben kínlódom vele, pedig szeretnék úgy írni, mint régebben. Sokat olvasok, erdőben sétálok, igyekszem ihletet meríteni, de nem megy.


Mit tudok ezzel kezdeni?


2021. febr. 24. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
ÉN 3-4 évet hagytam ki. Most kezdem újra. Szerintem hagyj egy kevés szünetet, amíg ihletet nem kapsz. Ha nem kapnál, akkor erőltetni is lehet, munka közben jön meg az éhség ugye :)
2021. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak a lécet tetted magasabbra. ;)
2021. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

írd le az érzéseid bármit ami eszedbe jut esetleg mint edzésnél a "bemelegítés"-a fizikai valóságban-csak bele lendülsz bármit írj össze-leginkább érzések/vágyak...

Hajrá

2021. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ismételd esetleg régi verseidet-idézd fel-olvass bele-hátha megjön ami elment...

előző válaszoló

2021. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
gyakor-olja
2021. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!