Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olyan alkalmazás/oldalt ahol...

Olyan alkalmazás/oldalt ahol képregénynek kinéző képregényt lehet csinálni, vagy legalább két normális karaktert?

Figyelt kérdés
Házi feladatnak képregényt kell csinálni alkalmazással, de azzal egyszerűen nem megy, rajzolni meg nem tudok megtanulni 1 hét alatt, úgyhogy SOS.

2021. márc. 19. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
He leírod, hogy pontosan mit kell csinálni, én Paint-ben/Gimp-ben megcsinálom neked. :)
2021. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen típusú képregény kell amúgy?

Csak mert Androidra ott az Easy Pose nevű app. Bizonyos szintig ingyenes. 3D-s karaktereket tudsz beállítani különböző pózokba, és tárgyakat is be tudsz szúrni melléjük. Majd csinálsz egy képernyőképet az egészről, simán Paint-ben körbevágod, s ráteszed a szövegbuborékokat.

De ha 2D-s, rajzolt/rajzolt hatású képregény kell, akkor inkább tényleg írd le, hogy mit kell, s gyorsan megrajzolom neked. (1-es vagyok)


Vagy az is egy opció lehet, hogy te Easy Pose-ban megcsinálod a pózokat, elküldöd öket és a panelek elrendezését, formáját, méretét is nekem, és én azok alapján megrajzolom rendes képregénybe.

2021. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!