Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Normális, ha valaki ilyeneket...

Normális, ha valaki ilyeneket rajzol? NSWF www.deviantart.com/header03/art/Angelica-874291587

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
www.deviantart.com/header03/art/Angelica-874291587
2021. ápr. 13. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lefejezést évezredekig gyakorolták is, mégse akadt ki rajta senki, szóval ja, elég normális.
2021. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj vele, ennél sokkal morbidabb dolgokat is szokás rajzolni. Az önkifejezés lényege, hogy rajzolod (vagy fested vagy írod vagy akármi) ami belőled jön, ha az egy felakasztott hulla, akkor egy felakasztott hulla. Kirajzolod magadból a tudatalattid diktálta dolgokat, a feszültséget, az örömöt, a mindent. Nem kell elfojtani, épp ezért jó. (Mellesleg nekem nem tetszik, de ez az én véleményem, ízlés dolga.)
2021. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kicsit ilyen morbid kíváncsiság is, olvastam különböző történelmi kivégzésekről, arról is hogy meddig él egy levágott fej.


De főleg azért rajzolom, mert felizgulok rá. Bevallom, bármennyire is beteges. Néha azt képzelem, hogy én vagyok az uralkodó, aki kiadja az ételet vagy én vagyok a hóhér. Szerintem ilyekor úgy érzem, hogy hatalmam van, nem úgy, mint a való életben.

2021. ápr. 13. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem inkább valamiféle perverziónak tűnik.
2021. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol van a másik karja ¿
2021. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!