Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mivel tudnám dinamikusabbá és...

Yunomi kérdése:

Mivel tudnám dinamikusabbá és élettelibbé tenni rajzaimat, műveszetemet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időkben többször is elért hozzám a megjegyzés, miszerint lelketlenek a rajzaim, illetve élettelenek. Gyermekkorom óta rajzolok, mindig is a kezemben volt a ceruza és csak az utóbbi időszakban merült fel ez a fajta változás. Az életemben nemrégiben egy hosszabb depresszív időszak köszöntött be amiben nem igazán találom meg önmagam és elveszettnek illetve semminek érzem magam. Lehetséges hogy ilyen erős összeköttetésben állnak a lelki problémák és érzelmek a képzőművészettel? Valamint magamban kellene először rendet tennem és akkor nem lennének efféle rajzolási gondjaim? Kíváncsi vagyok arra, hogy ti mit gondoltok, válaszotokat előre is köszönöm!

2021. ápr. 19. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre így lehetetlen válaszolni, ha nem mutatod meg ezeket az "élettelen rajzokat".
2021. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a rajzaid és megmondom mit tehetsz. A párom most végez Képalkotás szakon az egyetemen, épp a záródolgozatát festi.
2021. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Előre is elnézést kérek a képminőségekért! A csatolmányok között az első három régebbi, a következő 5 nemrégiben készült.

Van egy olyan gondolatom, miszerint egy ideje elkezdtem nyitni az elvont, elgondolkodtató irányok felé azért reagálhattak így rá mások, de nem teljesen vagyok ebben biztos.

(u.i: nem űzöm profi szinten a rajzolást és nem is feltétlenül célom, csak némely időnként szoktam rajzolni -mostanságában sajnos egyre kevesebbszer-)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 19. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem nem tiszta, mi ezen az élettelen. Amit javasolni tudok, hogy használj erősebb kontrasztot a grafitrajzaidnál, mert nagyon egyszínű szürkék. Ne félj a nagyon feketét és nagyon világosat használni, mert az éles kontraszt érdekesebb, nagyobb mélységű képet ad.
2021. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a tippeket! Legközelebb odafigyelek majd ezekre c:
2021. ápr. 20. 00:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mér nem megtekinthetőek, pedig kíváncsi lettem volna. Én művészetin végeztem.
2021. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!