Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnék koncentrálni...

Hogyan tudnék koncentrálni rajzoláshoz?

Figyelt kérdés
Tudok szépen rajzolni, ha akarok és van kedvem hozzá. Ezt úgy kell érteni, hogy ha nincs egyszerűen csak dobálom ki a papírokat és egyre kevésbé megy, mintha nem is én lennék. Körülöttem sokan mondják, hogy mennyire tehetséges vagyok, én is így érzem VISZONT nem mint jó rajzoló hanem mint akinek van szeme hozzá. Fiú vagyok, csúnyán is írok, kézügyességem sem a legjobb, és úgy érzem én csak látom a "szépet", magamtól nagyon nehezen tudok alkotni, és annyira rossz érzés mikor azt mondják tehetséges vagyok... inkább úgy mondanám jó megfigyelő. Hogy tudnék önbizalmat szerezni?

2021. ápr. 24. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a kérdést, most a koncentrációval van baj, vagy az ihlethiánnyal, vagy mivel is. Gyakorolj sokat, de amikor nem megy, nem kell erőltetni, majd jobb lesz holnap. A kézügyesség pedig fejleszthető, minél többet gyakorolsz, annál jobb leszel! Hajrá :)!
2021. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom és a koncentráció nem ugyanaz. Ne az internetnek rajzolj, hanem magadnak, ne azért, hogy majd felteszed valahová, és kapsz rá lájkot vagy kommentet! Tudj különbséget tenni a skicc és a kész rajz között!

Koncentráláshoz én a zenét tudom ajánlani, ha olyat hallgatsz, amit szeretsz, sokkal inkább el tudsz lazulni, ki tudsz kapcsolni, kizárni a környezetet, érted, amit írok?

A kézügyességet gyakorlással lehet jobbá tenni.

2021. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pillants rá random zseni összes művére, kezdetben tényleg grafika jellegű területeken! Kábé mekkora hányada az, ami meghozta a tényleges, hajlerakós elismertséget? Gondolom azért azzal tisztában vagy, hogy ezerből egy projekt olyan, hogy így simán csak megy, és te tök egyszerűen csak tudod, hogy most _az_ van. Az a jó, amikor csinálod. Nem kell egyetlen egy igazi nagyon jó dolgot se leraknod az asztalra, tényleg. Ha ez az információ bejut ténylegesen, akkor soha többé nem akarsz semmit, ami a pillanaton túlmutat. Megtaláltuk a fókusz egyetlen kulcsát.
2021. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!