Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy kell szalvétaképet...

Hogy kell szalvétaképet készíteni, mik szükségesek hozzá, és ezek mennyibe kerülnek? Tapasztalatoknak, tippeknek is örülnék! Neten néztem már, de nem igazán értem:/

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2010. aug. 22. 21:23
 1/2 anonim válasza:

Egyfajta dekopázsragasztó kell hozzá, amit kreatívos boltokban kapsz (tégelyes üveg). Ha nem ismered fel, akkor az eladó biztos tudja, hogy mi az a dekopázs tagasztó, ami szalvétaképhez kell, van kisebb és nagyobb tégelyes is. Amikor utoljáta vettem olyan 500 Ft körül mozgott az ára.

Úgy kell ragasztani, hogy az szalvéta alsó rétegét leszeded (mert ugye több rétegből áll), és így tudod szépen felragasztani. A ragasztót felviheted pl. egy ecsettel is. A szalvétát rárakod a felületre, és rákened a ragasztót felülről. Lehet, hogy előszöt egy kicsit fehéres színe lesz, de nem kell megijedni, majd megszárad, és fényes lesz. Ragaszthatod kartonra (csinálhatsz neki keretet is), gipszképbe, amit te öntöttél ki forma alapján vagy gyertyára is pl.

2010. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja még annyit, hogy óvatosan, mert könnyen szakad, de akkor sincs baj, ha elszakad, mert az eccsettel vissza tudod egyengetni a helyére, és nem fog látszódni száradás után. Sok sikert!
2010. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!