Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért hiszik néhányan Ady...

Miért hiszik néhányan Ady Endrét biszexuálisnak? Honnan veszik ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Mindössze csak a kíváncsiság vezérel.

2021. máj. 15. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Mert kefélt össze-vissza,meg nemibeteg is volt.
2021. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
néhányan tévednek...
2021. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem fekete volt.
2021. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Alkoholista volt. Ittasan írta a verseit. Kefélni is szeretett. "Szerelmes" versei alapján nárcisztikus személyiségzavarban szenvedett. De ettől még nem feltétlenül volt biszexuális.
2021. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Valami nem volt egészen "karika" vele. Hacsak a Csinszkával való korkülönbségre gondolunk.
2021. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Én is hallottam már ezt. De Leonardo Da Vinci is meleg volt Michelangelo is... Ez alapján miért ne??

(Az általam említett 2 illetőről egy 2 órás előadáson vettem részt, ahol az előadó 45 percig ecsetelte, hogy "bzik" voltak, volt még egy 3. illető akit említett és az is az volt. De tényleg írásos bizonyítékoktól a művi ellemzésekkel kezdve mindennel bizonygatta. Írásos bizonyíték az pl az, mikor az egyik írta az apjának, hogy férfi prostikta szórta el a pénzét.)

2021. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
45%

Adyról nem tanították irodalom órán nekünk, hogy bi lett volna, pedig az irodalom tanárnőm szerintem az volt (mondott fura dolgokat kb. nyíltan kimondta a tanárnő, hogy bi illetve azt gondolta, hogy minden nő az xD) és Ady volt a kedvenc költője. Szóval nem lett volna oka tagadni.


Voltak meleg költők akikről tanítottak és megmondták nyíltan.


Simán kinézem Adyból, hogy bi volt, mert kefélt fűvel fával. Ha úgyis megbaszol mindent ami mozog, akkor lyuk lyuk végülis :D


Arra van esély, hogy a barátnője férjével is csinált egy és mást, de lejegyezve nincs. Lehet csak jó öreg hetero cuckold volt... :D


Diósiné Brüll Adélról és férjéről Diósi Ödönről beszélek akikkel Ady együtt élt 3 évig. Diosi Ödönre mondják, hogy meleg volt.

2021. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Honnan,van a forrásod kérdező ?

Ő legalább,elmondta az ilyen élet amit élt ide vezet fiatalon meg halt .

Kicsit,erős !

Magyar nemzet íróját,így mocskolni !

2021. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Miért lenne az mocskolás, hogy valaki biszexuális?
2021. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

Honnan,veszed hogy az volt !

Más hinni,és más bizonyítani .

Mocskolás , Mert egy férfi legyen férfi !

És ahogy József Attila írta egy nő legyen nő !

2021. máj. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!