Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van valami gyors mandala...

Van valami gyors mandala generáló módszer vagy szoftver/filter, amivel nem verem költségbe magam?

Figyelt kérdés
Blenderben kellene elég sok mandalakövet csinálni, és már ott tartok, hogy leteszek róla, annyira nem találtam semmit, ami működik. Kerestem youtubeon is, ahol ugye eléggé meg lehet találni a megúszós módszereket, főleg ha valakit évek óta úgy ismer az algoritmus is, mint aki rá van állva erre is. A mennyiség miatt a doodling út nemigen járható, és egy randomizált, nagyra renderelt, élből jól palettázott valami sokkal jobb minőségű lehet, és még szórakozni se kell egyenként ilyen 40-50 kisebb-nagyobb darabbal. Ismer valaki ilyen eszközt? Akár GIMP alatt is működő filter is jó lehet, vagy valami általam ismeretlen VJ szoftver is, csak ne kelljen bíbelődni a részletekkel, ha egy mód van rá. Költségben is jó lenne a nulla közeli, mivel nem profitért megyek vele, csak a magam szórakoztatására, meg gyakorlásképp, de képzettségben sincs közöm a dologhoz, tehát vélhetően sehol nem térül meg az örömöt leszámítva. Kerestem külön Blender megoldásokat is, és hát erdő eléggé: simán nem szép egyik se, amit találtam, vagy ha igen, akkor az is "puszta kézzel" lett piszkosul felpimpelve... És ez a darabszám miatt ugye szintén végszükség esetén kategória lenne. Köszönöm az ötleteket előre is!

2021. máj. 20. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Körző, görbe sablon, vonalzó, ceruza, kreativitás. Én ezeket használom.
2021. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de kb 50 darab az eléggé túlmutat a projekt keretein, pedig szép lenne.
2021. máj. 20. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha egyet megcsinálsz a részletekkel bíbelődve, és csak sokszorosítod? Layer másolása vagy bármi?
2021. máj. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyesmi a vízió: [link]
2021. máj. 21. 13:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Asszem rég volt ekkora ziccer beletondulni a Processing nyelvbe...
2021. máj. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!