Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van itt olyan, aki valamilyen...

Van itt olyan, aki valamilyen hangszeren játszik/tanul és nagyon lámpalázas?

Figyelt kérdés
A kettő kizárja egymást?

2021. máj. 30. 19:24
 1/5 Mojjo ***** válasza:
Miért zárná ki? :) A lámpalázas embereket sem éri erős áramütés, ha hangszerhez akarnának nyúlni, vagy nem is értem, mire gondolsz :D
2021. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2 hangszeren játszom. Annak idején 3 zenekarban játszottam párhuzamosan. Plusz szólóztam. (Sima zeneiskolába jártam szóval nem hivatásos zenész vagyok.) Olyan szinten lámpalázas vagyok, hogy remegtek az ujjaim fellépéseken. Ennek ellenére 1-szer vétettem durvább hibát.
2021. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én is így jártam. Remegett kezem, lábam. Nem hibáztam semmit, de így nem tudom, van-e értelme folytatnom. Lehet, hogy megszoknám, ha rendszeresen kéne szerepelnem, de max. évi 1-2 alkalommal kell közönség elé állni, ehhez én sose fogok hozzászokni, túl nagy stresszt okoz. Csak az bánt, hogy tudom, hogy van érzékem hozzá.
2021. jún. 3. 13:08
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ettől függetlenül folytasd nyugodtan. Főleg, ha élvezed és szeretsz zenélni önmagában fellépésektől függetlenül. Én a zenekarok mellett jártam szavalóversenyekre és iskolai előadásokon is viszonylag rendszeresen felkértek szereplőnek. Ezt csak amiatt írom mert, én ennek ellenére sem tudtam megszokni a közönséget és ugyanúgy megmaradt a lámpalázam. Viszont mégsem hagytam fel ezekkel a dolgokkal, mivel a művészetek ezen ágait nagyon szeretem. Mondjuk alapban visszahúzódó, félénk, csendes gyerek voltam. A hétköznapokban inkább megbújtam az emberek közt és senki nem törődött velem, kivéve, ha cikizés vagy viccek céltáblája kellett. Nem igazán voltam népszerű az iskolában. Lehet, hogy ez volt az el nem múló lámpalázam gyökere.
2021. jún. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zene nagobb örömet ad, mint amit a drukk elvesz. :) Hajrá!
2021. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!