Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi ez a tevékenység, amiért...

Mi ez a tevékenység, amiért visszavonták Gallától a Karinthy-gyűrűt? Ez valami áprilisi tréfa júniusban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Galla az Indexnek azt mondta, egy MTVA-beli informátora szerint politikai körökben az az álhír terjedt, hogy csatlakozott Karácsony Gergely mozgalmához. „Teljes fikció! Semmilyen kommunikáció nem zajlott a mozgalom és köztem. De ez lehet a döntés hátterében. A politika ártatlan áldozatává váltam” – mondta.
2021. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
De még ha úgy is lenne, vajon mi köze ennek egy művészeti elismeréshez?
2021. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
#2-es teljesen jól írod. De nálunk sajnos mindenbe belekeverik a politikát, még a művészetbe is, pedig ahhoz a politikának semmi köze nincs. Teljesen mindegy, hogy egy művész milyen beállítottságú, milyen irányzattal szimpatizál. Attól még ő az a valaki. Ocsmányság, amit mai napság művelnek!
2021. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Kiderült, hogy goj.
2021. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az indoklás az volt, hogy nem méltó, művészileg. Ezt azért konkretizálni kéne, nem? Én azt hittem a cikidal miatt, ami tényleg ciki, dehát épp paródia akart lenni gondolom, bár nem tudom kit parodizált.
2021. jún. 12. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam,h vmi rendezvényen pucérra vetkőzött közönség előtt,ami Gallát elnézve több,mint undorító lehetett,ráadásul még dicsekedett is vele,h ezt már többször megtette!Amúgy én sosem tartottam őt viccesnek,sőt,inkább idegesítő a hanghordozása,a kinézetéről nem is beszélve,amire még rá is játszik.Szerintem nála sokkal jobb humoristák vannak ebben az országban,bár itt nyílván egy Galla fan tette fel ezt a kérdést!:)
2021. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elővette a brét és felhúzta rajta a bőrt. Előadás közben. A közönség előtt. Az oké, hogy lenge gatyában mászkál alapból, de ez durva. A saját társulata is elhatárolódott tőle, illetve a jelenlevő nézők egybehangzó véleménye az, hogy az említett dolognak semmilyen művészi értéke nem volt.


A fidesznek van sok dolga, de jobb lett volna kivárni mi van, mielőtt mindenki azzal jön, hogy orbánisztán stb.

2021. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is elítélem és nem is tartom olyan nagy humoristának, de ha valakinek megítélnek valamit, ne lehessen már visszavonni. Ha valakinek x éves életművére adnak egy díjat, akkor ne vonják vissza azért mert másnap, vagy jövőre valami olyant csinál, amire nem adtak volna, és a halála után se vonják vissza, stb.
2021. jún. 26. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
De, vonják. Aki díjat akar az viselkedjen rendesen. A segget meg a kivillanó herét még elnézték, de azért az, hogy úgy viselkedik, mint egy közönséges szatír, az már sok. Érdekesen gondolkodsz. Hiába van valakinek ilyen-olyan életműve, ha valami vállalhatatlant tesz, akkor azért megbüntetik vagy nem díjazzák/tüntetik ki. Nem is értem, hogy miért kellene odaadni neki? Ahonnan jön a díj, ott kicsapta a biztosítékot az akciója. Innentől kezdve miért is kellene neki odaadni, ha kifordul a belük tőle? Ja mert régen nem ilyen volt. Hát, most meg ilyen és még épp időben derült ki. Aki a pöcsét mutogatja és húzogatja ledöbbent embereknek, mindenféle művészi érték nélkül, azt nem kitüntetik, hanem megbüntetik. Örüljön inkább, hogy senki se csinált belőle ügyet. Még a lakáj média is volt olyan kegyes, hogy ahelyett, hogy megalázza, pellengérre állítja mint beteg perverz szatírt, nem verte nagy dobra miért nem kap díjat, csak annyit mondtak, hogy az ő összeegyeztethetetlen az értékeikkel, amit csinál. Ha nem sajnáltatta volna magát kamu indokokkal, akkor nem undorodna tőle most a fél ország, mert sose tudjuk meg mit csinált. Csak ha hiszti miatt előjöttek és elmesélték mit alkotott a művész úr.
2021. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!