Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ma az évnyitó zárásaként a...

Ma az évnyitó zárásaként a Szózat hangzott el. Csakhogy nem az Egressy Béni féle változat, hanem egy számomra (is) teljesen ismretlen változat hangzott el. Ennyire tudatlan lennék? Mi lehet ez az új verzió?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Ez volt az? Én jónéhány éve hallottam először és utoljára rádióban, amikor még frissen komponált zene volt. Nekem sokkal jobban tetszik az eredetinél, sokkal jobban harmonizál a szöveggel.

2021. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett.
2021. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na jó kérdés. Egyszerűen nem tudom megmondani. Az biztos, hogy csak egyvalaki énekelt benne. Ez amit mutattál tényleg egészen jó feldolgozás (vagy inkább változat...), tetszik is. Az ottani annyira nem tűnt jónak, de a hangszerelés ugyebár hagyott némi kívánnivalót. Azért köszönöm :) Ment a zöld kéz!
2021. szept. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!