Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Magyarországon a legjobb...

Magyarországon a legjobb színművész Alföldi Róbert?

Figyelt kérdés
Több darabját láttam már és valami olyan egyedi tehetség amit még én másnál nem láttam, ahogy játszik, ahogy drámázik, ahogy nevet, ahogy előad, szerintem nagyon egyedi és talán a legjobb, ti nektek is vagy ki jobb nála szerintetek?
2021. okt. 7. 23:34
1 2
 1/18 anonim válasza:
61%
Szerintem jó színész, de közel sem túl kiemelkedő. Ember Márk, Wunderlich József, Medveczky Balázs, Pálfi Zoltán, Borovics Tamás és még sorolhatnám, na ők tényleg kiemelkedő színészek.
2021. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Még emberként sem szimpatikus, sőt...
2021. okt. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
29%
A mâsodik vàlaszoló a szàmból húzta ki a szót.
2021. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Egy rossz ripacs.
2021. okt. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is jó színész, csak rendezést nem kéne erőltetnie!
2021. okt. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

Egy mentálisan sérült ember (vagy idegrendszeri).


Színésznek valóban nem volt rossz, de messze nem a legjobb színművész.


Mesélték, hogy már a színművészetet a melegek kisajátították, heterónak nagyon nehéz előrébb jutni. Nem vicc

2021. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6. Ez teljesen jogos így, nézd meg a történelmet a legjobb művészek mind melegek voltak.
2021. okt. 8. 07:40
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Tévedés, nem a melegek a legjobb művészek.


Mindig a hatalomról és az érdekekről van szó, hogy kit helyeznek előtérbe.



Most meg kisajátítottak a melegek (vezetők miatt) ágakat, esélyt sem adva a tehetséges heteróknak.


A lényeg, hogy bőven van tehetséges, legjobb művész a melegek és a heterók között is!

2021. okt. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kétségkívül tehetséges, de azért a legjobbnak minősíteni erős túlzás. Rendezői kvalitása meg kifejezetten megkérdőjelezhető.
2021. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 A kettő nem függ össze. Oldalakon át lehetne sorolni kiemelkedő művészeket, (nem csak színészeket), akiket nem állítunk példaképnek a gyermekeink elé.
2021. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!