Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lehet még ilyen képeslapot...

Hol lehet még ilyen képeslapot venni?

Figyelt kérdés

Sárga tulipánt ábrázoló képeslapra lenne szükségem. Más virág nem jó, mert szimbolikus jelentése van. Bementem szombaton egy nagy papírboltba (WestEnd földszint), de szinte csak szülinapos, névnapos és Karácsonyos lapok voltak. :((


Üdvözlőkártya is megfelelne, de nagyon kilátástalannak tartom a helyzetemet. Van ötletetek? Már néztem Vaterán is, vagy hátha valami gyűjtőnél van, de kb semmi.



2021. okt. 11. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lizzy cards és Ars una honlapját nézted már?
2021. okt. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi első!

A Lizzy cards-ot most néztem, nem találtam. A másik weblapon pedig egyáltalán nem látni képeslapot. Mármint a kategória megvan, de az írja hogy nincs termék, így nem is listáz ki semmit a "képeslap" kategória alatt.

2021. okt. 12. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó, akkor bocs. Amikor legutóbb néztem, még működő, tartalommal rendelkező menüpont volt.

És ha keresel neten egy képet, előhívatod fotóként 10x15 cm méretben, és annak a hátulját írod meg? Képszerkesztővel szöveget is tehetsz a képre...

2021. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam javasolni, amit #3 írt :)
2021. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!