Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akril festékhez milyen ecsetet...

Akril festékhez milyen ecsetet vegyek?

Figyelt kérdés

Láttan különbözõ videókban,hogy ilyen vékony vonásokat tudnak csinálni viszont nekem ilyen gyengébb ecsetem van és csak akkor tudok vékony vonást csinálni ha még teljesen új az ecsetem,különben megrogyik és nem tudok véknyat húzni..kicsit érdekesen írtam le de hátha tudjátok mire gondoltam.


Elöre is koszi a valaszokat!!



2021. dec. 22. 06:28
 1/2 anonim válasza:

Vízbázisú akril és diszperziós festékek felhordásához poliészter sörte ajánlott.

Nem puhul fel a víztől, gyors száradású festékekhez is.

2022. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Van oldószeres festékhez való, és vizes bázisúhoz való.

Az egyik ecsetfajta sörtéje taszítja a vizet és felduzzadva összeáll a víztől.

Valamelyik művészellátós szakboltban nézed meg, mit ajánlanak.

A festék gyártója is rá szokta írni melyikkel használható.

Rajztanár, magán tanfolyami oktatók is benne vannak napi szinten és biztos segítenek, én velük kezdeném, mert plusz infókat is tudnak adni (Pl. mit keverj még bele, hogy extra vékony vonalat stb. tudj húzni.)

2022. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!