Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aktmodellkedéskor hogy előzhet...

Aktmodellkedéskor hogy előzhető meg az erekció, és ha mégis megtörtént, mit érdemes tennem?

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok, és a közeljövőben aktmodellként fogok pózolni, ami miatt lámpalázam van kissé, mert főleg velem egykorú lányok fognak rajzolni. Egyiküket ismerem is (ő azt mondta, nem zavarná, bár nevetne azért). Első alkalmam lesz, és picit érzékeny vagyok... Mire koncentráljak, hogy ne duzzadjak, és hogy reagáljam le, ha baj van...?

2022. jan. 21. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell izgulni, gondolom azért választottak téged mert frankón jól nézel ki. Ha feláll akkor annyi fog történni hogy még jobban begerjednek rád. Valami rongyot vihetsz nekik hogy legyen mivel feltakarítani a tócsát a székük alól. Neked annyi teendőd van hogy felállíts egy sorrendet hogy melyik csajt melyik után akarod megd🙊gni. Legyél jófej, nyugtasd meg őket hogy nem kell izgulniuk, mindegyikőjük sorra fog kerülni.
2022. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem tudod kontrollálni, hogy mikor álljon fel, és mikor ne, akkor miért jelentkezel ilyen feladatra? Amúgy minden fejben dől el, teljesen semleges dolgokra kell gondolni. Ha még soha nem csináltad, akkor nem lesz egyszerű.
2022. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Voltam modell is, és rajzoltam is sokat.


A legtöbb ilyen helyen 60 éves takarítók szoktak lenni, szóval eleve örülni fognak neked.


Vigyél egy fürdő köntöst és papucsot, illetve fülhallgatót és egy hangoskönyvet, és kapcsolj ki.

Lesz egy szüneted, max csapd ki a répát a mosdóban előtte, meg szünetben is, aztán szeva.


Elmondom, modellt ülni nehéz, mert egy idő után már fáj leülni, az egyik oldalad ahol a reflektor ér égő forró, a másik meg lefagy.


Meg kell tanulni minimális mozgás mellett átteni a súlyodat az egyik pontról a másikra, ez szerintem sokkal fontosabb lesz.

2022. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez ugy mukodik biologiailag, hogy akkor 'duzzadsz' meg ha elengeded magad. :) Nem lesz merevedesed, pont a lampalazad miatt. Sot, a kukid vissza fog bujni a medencecsontjaid koze mint csiga a hazaba :)))
2022. jan. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés, de én is voltam aktmodell, és bizony én se tudom kontrollálni ... sőt az a vicc, h minél jobban zavarban vagyok, annál tutibb h merevedni fog. az egyetlen szerencsém h eddig megúsztam amolyan félmerevedésekkel, teljesen sosem állt fel.

de amúgy csak az első 1-2 alkalom a necces, a harmadikon már nem is tűnik furának a helyzet, na meg ők is megszokják a látványt. elsőre persze mindegyik végigméreget alaposan, de aztán ez elmúlik és átmegy semelegesbe nekik is meg neked is.

szóval ne reagálj sehogy, hidd el, ha fel is áll, max magukban mosolyognak kicsit, de tesznek rá ... én beszéltem is a rajzolók közül több lánnyal, és ő maga mondta, h ha ez történik, úgyis mindenki úgy tesz, mintha semmit se látna. na meg vszínű, volt már nekik más aktmodellük is, szóval nem most látnak ilyet először.

egyébként tapasztalatból mondom, a veled egykorú lányok a kevésbé necces helyzet. a fiúk "aljasabbak" tudnak lenni ilyen helyzetben és kellemesen képen röhögnek meg aztán megy a susmus, csak h tuti jól érezd magad ... szóval hidd el, nem olyan para.

2022. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Régebben a Spirit színházban az Equus főszerepét játszotta Varga Ádám

Több jelenetben is teljesen meztelenre vetkőzött, és percekig meztelenül játszott. Elég mély pszichológiai tartalma van ugye a darabnak, de az egyik jelenetnél, amikor levette a ruháit, bizony neki is félmerev volt a farka.

Viszont abszolút látszott rajta, hogy nem zavarta, játszott tovább, mintha merevedése sem lenne és mintha meztelen sem lenne a színpad közepén

Biztos hogy ki lehet zárni fejben, legalábbis neki sikerült, aztán kis idő után le is lankadt neki


Szerintem ne aggódj ezen

Meztelenre fogsz vetkőzni, nyilván meg fogja mindenki nézegetni az egész testedet és a farkad is, ilyenek az emberek

Ha magabiztos vagy, úgy vagy vele, hogy akár merevedéssel, akár lankadtan, de meztelenül kiállsz és nem fog érdekelni, szerintem nyertél ;)

2022. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az Equusban a Donát volt a főszereplő, nem? vagy akkor lehet h volt több verzió is. egy nagyon szép alkatú srác volt, na pesze özönlöttek is a melegek az előadásokra ...


és igen, neki is merevedett olykor, de az a srác olyan magabiztos h sztem teljesen mereven is ellenne a színpad közepén .... vannak ilyenek, és tényleg az a vicc, ha te nem jössz zavarba, akkor a többiek se, szal igazából sokkal jobban rajtad múlik, mennyire tudod természetesen kezelni.

2022. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3asnak igaza van. Közvetlen előtte gyors' könnyíts magadon. Utána garantáltan nyugi lesz.
2022. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit beteg szitu lenne, hogy te vagy a kiszolgáltatott helyzetben s neked állna xD csak nem eluralkodna feletted valami fétis? 😀
2022. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: nem lenne ebben semmi beteg, sokkal több ember élvez sokkal több dolgot, mint gondolnánk, csak a társadalmi baromságok miatt senkivel nem lehet ezeket megbeszélni, így nem is tudunk arról, hogy kiben mi minden van.
2022. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!