Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi ez a komolyzenei darab?

Mi ez a komolyzenei darab?

Figyelt kérdés
szóval: olasz zeneszerző, több részből áll ez a sorozata, és amit én keresek, annak "keringő" a címe. valamiért egy rajzfilmre asszociáltam közben, szóval esetleg benne volt egy rajzfilmben. izgalmas, érzelmes zene. NEM keringő, csak ez a címe ... tudja valaki ?
2010. szept. 15. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha olasz zeneszerző, akkor hirtelen Verdi és Vivaldi jut eszembe. Nagyon kevés az info, ennyiből nem tudom kitalálni. És honnan tudod, hogy olasz? meg melyik rajzfilm? nem tudod belinkelni?
2010. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma reggel hallottam az mr3-on (minden reggel erre kelek, egyébként 16/L), és emlékszem hogy olasz volt. ilyen kis sorozatokat írt, téma köré kerítve.

azért gondolom, hogy rajzfilm volt, mert valamiért ez ugrott be. egyébként lehet, hogy ez volt ( http://www.youtube.com/watch?v=GWrxs2RDNRU ), de akkor sem tudom a zeneszerző nevét meg hogy hol találhatnám meg az egész darabot. ennél biztosan hosszabb volt. lehet hogy majd írok a bartók rádiónak vagy valami :D

2010. szept. 15. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Yann Tiersen szerzeménye- La Valse d'Amelie

Az Amelie csodálatos élete című francia film betétdala. Egyébként 2002-ben César-díjat kapott a legjobb filmzenéért. A film szerintem legismertebb dala pedig:

http://www.youtube.com/watch?v=IyCRJmerW1Q&feature=related

Egyébként nem tudod véletlenül, honnan lehet kottákat letölteni? Mondjuk ezeket megtanulnám!

2010. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok abban biztos, hogy amit linkeltem az az amit én eredetileg kerestem.

kottákról meg sajnos nem tudok. de a google a k*rvád ;) :D

2010. szept. 19. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
netről eltűntek a kották, egyszerűen nem lehet találni, csak szar tabokat, kottákat meg csak olyat, miért fizetni kell, és be van rakva az első oldal csalinak, a többit meg rendeld meg...ennyit a google-ről, de köszi a tuti tippet, de azért az nekem is eszembe jutott magamtól, hogy használjam a google-t..
2010. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!