Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan képezzem át a hangom?

Hogyan képezzem át a hangom?

Figyelt kérdés
A gond az hogy operásan tanultam a hangképzést, de én általában pop zenéket szoktam énekelni. Valahogyan át lehet képezni a hangomat úgy hogy az operás hangom is megmaradjon, vagy várjak míg nagyon jól tudok énekelni operákat és utána képezzem át? Ismertek olyan tanárt aki megtaníthatná az újfajta hangképzést vagy esetleg otthon elsajátítható technikákat? Előre is köszönöm a válaszokat :D

2022. máj. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a technika, ha megtanulod mindkettőt akár mehet egyszerre is, de más tanár tud ebben segíteni, nem az akinél most vagy, mert ő ezt a technikát ismeri.
2022. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. máj. 24. 11:43
 3/3 anonim válasza:
Olyan nincs hogy "nagyon jól tudok énekelni operákat". Az operaénekesek 90%-a 40 éves korukban is kísérleteznek az énektechnikákkal.
2023. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!