Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elmagyaráznátok hogy működik...

Elmagyaráznátok hogy működik az Art fight?

Figyelt kérdés

Már évek óta figyelem, hogy van ilyen, de még sosem vettem részt. Elolvastam mindent amit az oldalon írnak, egy fiókot is létre hoztam. Viszont lenne egy pár kérdésem amire nem találtam választ.

Amikor elkezdődik maga az esemény automatikusan leszek beosztva egy csapatba, vagy valahol választanom kell?

Most a profilomnál spectatornak ír, de én szeretnék harcolni is. Ezt nekem kell átállítanom, vagy ez majd automatikusan megváltozik amikor elkezdődik?

Hogy működnek a támadások és vissza támadások? Ez a része amit nem igazán értek. Majd valahova ki kell raknom a támadásomat (pl instagram vagy deviantart) vagy ez csak az artfight oldalán lesz?

[link]

Ilyet mindenkinek kell csinálni és ki kell rakni valahova, vagy ez csak egy lehetőség?


Bocsánat ha ezek hülye kérdések, de még sosem vettem részt ilyenen, és nem akarok valami hülyeséget csinálni, vagy lemaradni róla



#rajz #Art fight
2022. jún. 25. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!