Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vidéken tudtok jó (modern)...

Vidéken tudtok jó (modern) tetoválókat?

Figyelt kérdés
A modern tetoválót arra értem, aki vékony fineline tetkót készít pl. Instagramon követek pár ilyen tetoválót (tattanna, layz_ink, stb), de mind Pesten vannak és érdekelne, hogy vidéken (Dél-Alföld elsősorban) merrefele vannak hasonló tetoválók.

2022. szept. 3. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szegeden van pár szalon, illetve Pécsen is akad. Az, hogy pontosan kik? Nem tudom, arrafelé nem vagy ilyen téren ismerős. De esetleg keress rá a szalonokra, ott a tetoválókra és a munkásságaikra. Biztos, hogy megtalálod a neked tetsző munkásságú tetoválót. Nyíregyházán is van, bár az már nem a déli vidék.

De ezektől eltekintve majdnem minden tetováló képes linework alapú, szép tetoválásokra. Sokan nem szeretik, mivel eléggé egyhangú a géphasználat ilyenkor. Persze ez is olyan, hogy szinte mindegyik tetoválónak megvannak a kedvelt témái és olyan témák, amiket nem vállal.

Ha pedig végkép nem találsz, akkor egy oda-vissza út a fővárosig sem annyira drága.

2022. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem persze már Szegeden is például online a szalonokat, de kifejezetten olyat, amit én szeretnék nem igazán láttam. Mindenhol vastagabb vonalakkal dolgoznak, nem annyira világos ez által, letisztult. Keresgélek még persze, hátha, de nekem a nagyon vékony/halvány tetoválások tetszenek, ilyeneket is keresnék. Maximum marad Pest ha minden szakad.
2022. szept. 4. 07:34
 3/4 anonim válasza:
A modern tetováló szót itt azért nem használnám . Már csak azért is nehéz lesz találni mert a tetovalók nagy része szerint ez az egesz fine line cucc egy kalap szar
2022. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet kalap szar, de nekem ez tetszik.
2022. szept. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!